sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün 2019 seçim beyannamesinde yer alan en önemli projeler arasında yer alan Batı Çıkışı Köprülü Kavşak ulaşıma açıldı. Karayolları tarafından inşa edilen köprülü kavşak 17 Ocak Çarşamba günü itibariyle araçların kullanıma sunuldu.
06.02.2024
Merkez Kubbeli Camii yıkımına başlandı.Camii, ilçe müftülüğümüz, camii derneğimiz ve Keşap belediyesinin katılımlarıyla yıkımına başlandı. İnşallah kısa zamanda yenisini tüm halk elbirliği ile yapacağız. Camimizin yapım aşamasında yardım etmek isteyenler camii derneğine bağışta bulunabilirler. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
28.12.2023
Giresun Keşap Arnavut köy de 13.11.2023 Carşamba günü İzetlerin Mustafa Alaşalvar ın evinde yapılan inceleme sonucu elektrik kontağından çıktığı tespit edilen yangın da can kaybının olmayışı yüreklere su serpiştir. Maddi hasarın büyük olduğu yangın da ev tamamen kullanılamaz hale gelmiştir. Giresun ve Keşap itfaiyesi Keşap kaymakam ve 212 Ambulans Jandarma ekiplerinin de hazır bulunduğu yangın mahallinde hasar tespiti yapılmıştır. Mustafa kardeşimize geçmiş olsun diyoruz.
13.12.2023
Giresun Federasyonu tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da 16'ncısı düzenlenen Giresun Günleri İstanbul Atatürk Havalimanı'nda başladı. 7- 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Etkinlik kapsamında alana kurulan çadırlarda fındık, fındık ezmesi, Karadeniz yöresine ait peynirler, Görele pidesi, karalahana çorbası gibi çok sayıda yemek ve ürün yer alıyor; kadınlar tarafından yapılan el işleri ve yöresel kıyafetler sergileniyor.
09.12.2023
Doğu Karadeniz bölgesinde etkili olan fırtına Giresun Keşap Arnavut köy ve çevre köyler Halkalı, Karabulduk, Unaca gibi daha birçok köylerde maddi hasar meydana getirdi. Özellikle Çatı uymaları ve ağaç devrilmesi sonucu elektrik hatları da hasar gördü. Fırtınada etkilenen tüm kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
26.11.2023
Yıldızlar Balkan Şampiyonası 1.56 Boy Kategorisinde yarışan Kızımız Tuana Kolukısaoğlu Bosna'da yapılan Yıldızlar Balkan Şampiyonasında birinci olarak altın madalya kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
25.11.2023
Giresun Keşap Halkalı Köyümüzde geçtiğimiz günlerde yaşanan yağmur ve sel birçok yerde tahribata sebep olmuştu. Halkalı köyünde de Pazar çıkışında Kantaroğlları mevkisinde heyelan sonucu yol geçişi tehlike arz ediyordu. Afat tesbiti sonrası çalışma başlatılmış ve duvar İnşaatı hızla devam ediyor.
24.11.2023
Geçit köyünden başlayarak Geçit, Çamlıca,  Halkalı,  Arnavut Köy, Küçükgeriş, Bayrambey, Demirci, Alataş, Sayca, Dokuztepe, Kayabaşı, Altınpınar ve Güneyköy köyümüzde son bulan su hattında meydana gelen arıza 10 gündür giderilmesdi. İhaleyi alan firmanın yetersiz alt yapısı onlarca köyü ve yüzlerce insanı madur etmektedir. Bir vana için on gün beklendi gelen vana yine arıza vermiştir. Bu konuyu İl Özel idaresi ele alıp gereğini yapmalıdır. Yetkililerden önemle rica ediyoruz
29.10.2023
2023 Sezonu fındık hasadı nın sonuna yaklaşıyoruz. Rekoltenin beklenenin altında olduğu 2023 fındık sezonu sona eriyor. Toplanan fındıklar patozlarda çekildi ve artık harman da. Üreticilerimize bol bereketli kazançlar dileriz.
04.09.2023
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından alımı gerçekleştirilen fındıklar için fiyatlar belirlendi. Buna göre Alım fiyatları yüzde 50 sağlam iç fındık esasına göre şu şekildedir: Giresun Kalite için kg başına 84 lira, levant kalite için 82 lira 50 kuruş olarak belirlenmiştir. Alımlarda her bir randıman için kilogram başına ilave 1 lira 65 kuruştan başlamak üzere prim verilecektir. Tarım ve Orman Bakanlığımız üreticilerimize ayrıca kilogram başına yaklaşlık 2 lira 70 kuruş destekleme ödemesi yapacaktır.
07.08.2023
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 'ın tensipleriyle Giresun Üniversitemizin Rektörlüğüne yeniden atanan Giresun Keşap Arnavut köylü hemşehrimiz Prof. Dr. Yılmaz Can hocamızı tebrik ediyor, görevinde muvaffakiyetler diliyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
01.08.2023
Milletler Ligi'nde ev sahibi ABD'yi mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı, finalde Çin'i setlerde 3-1 yenerek tarihinde ilk şampiyonluğuna ulaştı. Türk Bayrağımızı ABD de dalgalandırdı. Teşekkürler.
17.07.2023
 1  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret438272
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.982931.1071
Euro33.538533.6729
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA