sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Hemşehrimiz Mustafa Özkaya orman genel müdürlüğü genel müdür yardımcısı olarak atanmıştır. Tarim ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı olarak kadrolu ataması 05.05.2020 tarihi itibariyle Resmî Gazetede yayınlandı. Sn. Özkaya kendisine bu görevi layık görenlere ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.
05.05.2020
Ülkemizin en saygın bilimsel kuruluşu olan TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Cesarettin Alaşalvar, 300 bin üyesi bulunan ve 75 ülkenin üye olduğu International Union of Food Science and Technology (IUFoST) tarafından ‘’IUFoST Akademi Fellow Ödülüne’’ layık görüldü.
03.05.2020
03.05.2020
Hoş geldin ya şehri Ramazan. Bu yıl biz garip bir duygu içerisinde sana ulaştık. Mahsunuz, üzgünüz, kederliyiz. Rabbim bizleri habibi edibine uygun yaşamayı ve nice neşeli, mutlu Ramazanlarda buluştursun İnşallah. RAMAZAN-I ŞERİFIMİZ MÜBAREK OLSUN.
23.04.2020
Giresun Keşap Arnavut Köy den Merhum Ali Can ın Kardeşi Mithat Can Hakkın rahmetine kavuşmuştur Mevla Rahmet eylesin mekanı cennet olsun İnşallah. Tüm yakınlarının ve Sevenlerinin başı sağolsun.
18.04.2020
Merhum eski muhtarımız Ahmet Doğan 'ın eşi, Vahit Doğan 'ın annesi Gülizar Doğan yengemiz Hakkın Rahmetine kavuşmuştur Mevla Rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
14.04.2020
Alan bazlı tarım destek ödemeleri başladı. Tarım bakanlığından yapılan açıklamada alan bazlı fındık üreticileri için 35 ilde 408,573 üreticiye 849 Milyon ödeme yapılacak. TC. Kimlik numarasının son hanesine göre. 0 olanlar 20 mart, 2 olanlar 27 mart , 4 olanlar 03 Nisan, 6-8 olanlar 10 Nisan Günleri saat 18:00 itibariyle hesaplarına yatmış olacak.
21.03.2020
Recep ayının 27. gecesine Miraç gecesi denir. Miraç kelime anlamı itibariyle göğe çıkma, yükselme anlamlarına gelir. İsra ve Miraç hâdisesi, Hz. Muhammed’in (s.a.v.) hicretinden 18 ay evvel vukû bulmuştur. Miraç hadisesi, Peygamber Efendimiz’in Mescid-i Harâm’dan Mescid-i Aksâ’ya oradan da Allah’ın huzuruna yükseldiği hadiseye denir. Peygamber Efendimiz bu gece pek çok rûhânî ahvâl ve ikrâma kavuşmuş olmakla birlikte hiç bir kulun ulaşamayacağı manevi alemlere varmıştır. İşte bu gece her yıl Miraç Kandili olarak idrak edilir.
21.03.2020
Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir. Çanakkale Boğazı'nı savaş gemileriyle zorlayarak aşma, böylece İstanbul'a kavuşma isteği Avrupa büyük devletlerinin öteden beri özlemidir. 1914 yılında I. Dünya Savaşı'nın başlamasıyla İtilaf devletleri bu isteklerini gerçekleştirme fırsatının doğduğuna inandılar.
18.03.2020
Sağlık Bakanlığı 14 kural listesi yoğun olarak araştırılıyor. Tüm dünyayı tehdit eden corona virüs vaka sayısı artıyor. 17 Mart 2020 itibari ile Türkiye'de tanı konulmuş 47 corona virüs vakası bulunuyor. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarıları tek tek incelemek ve uygulamak isteyen vatandaşlar "Sağlık Bakanlığı 14 kural nedir?" sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte Sağlık Bakanlığı 14 kural listesi . Lütfen hijyen kurallarına uyalım. Temizlik konusuna azami hassasiyet gösterelim. Kurallara uyalım. Bu sıkıntılı günleri İnşallah hep beraber aşacağız.
17.03.2020
Atalarımız Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır. Demişler, doğru da demişler. Birkaç gün öncesine kadar yirmi derecelerde olan hava sıcaklıkları ani düşüşle beraber karın gelmesine sebep oldu. 16.03.2020 Pazartesi Şu an köylerde kar yağışı var. Bu arada fındık bahçeleri de sıcakların etkisi ile yeşile bürünmüştü. Fındık üreticisi olarak bölge insanının temennisi İnşallah Korkulan don olayı gerçekleşmemesi.
16.03.2020
Giresun Keşap Arnavut Köy den Merhum Mehmet Amcanın eşi. Emekli Müftü Mustafa Kolukısaoğlu Cemil Adnan Bayram Kolukısaoğlu nun anneleri YENGEMİZ Ayşe kolukısaoğlu HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. Cenazemiz 11.03.2020 Çarşamba günü öğle namazını mütakip Arnavut Köyde Toprağa verilecektir.
11.03.2020
 5  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret334814
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67379.7124
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK


 
BAĞIMLI OLMA