sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Geçit köyünden başlayarak Geçit, Çamlıca,  Halkalı,  Arnavut Köy, Küçükgeriş, Bayrambey, Demirci, Alataş, Sayca, Dokuztepe, Kayabaşı, Altınpınar ve Güneyköy köyümüzde son bulan su hattında meydana gelen arıza 10 gündür giderilmesdi. İhaleyi alan firmanın yetersiz alt yapısı onlarca köyü ve yüzlerce insanı madur etmektedir. Bir vana için on gün beklendi gelen vana yine arıza vermiştir. Bu konuyu İl Özel idaresi ele alıp gereğini yapmalıdır. Yetkililerden önemle rica ediyoruz
29.10.2023
2023 Sezonu fındık hasadı nın sonuna yaklaşıyoruz. Rekoltenin beklenenin altında olduğu 2023 fındık sezonu sona eriyor. Toplanan fındıklar patozlarda çekildi ve artık harman da. Üreticilerimize bol bereketli kazançlar dileriz.
04.09.2023
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından alımı gerçekleştirilen fındıklar için fiyatlar belirlendi. Buna göre Alım fiyatları yüzde 50 sağlam iç fındık esasına göre şu şekildedir: Giresun Kalite için kg başına 84 lira, levant kalite için 82 lira 50 kuruş olarak belirlenmiştir. Alımlarda her bir randıman için kilogram başına ilave 1 lira 65 kuruştan başlamak üzere prim verilecektir. Tarım ve Orman Bakanlığımız üreticilerimize ayrıca kilogram başına yaklaşlık 2 lira 70 kuruş destekleme ödemesi yapacaktır.
07.08.2023
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 'ın tensipleriyle Giresun Üniversitemizin Rektörlüğüne yeniden atanan Giresun Keşap Arnavut köylü hemşehrimiz Prof. Dr. Yılmaz Can hocamızı tebrik ediyor, görevinde muvaffakiyetler diliyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
01.08.2023
Milletler Ligi'nde ev sahibi ABD'yi mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı, finalde Çin'i setlerde 3-1 yenerek tarihinde ilk şampiyonluğuna ulaştı. Türk Bayrağımızı ABD de dalgalandırdı. Teşekkürler.
17.07.2023
Birkaç gündür yağan ve özellikle 10.07.2023 Pazartesi etkili olan aşırı yağışlar sonucu Karabulduk yolu Unaca köyü Halkalı köyü pazar mevkisinde Arnavut köy mahalle içlerinde toprak kaymaları ve yaşlılar yaşandı. Halkalı köyümüz girişi ana yolun göçmesi sonucu yol araç trafiğinde tehlike arz ettiğinden alternatif yol olarak Arnavut köy yolunun kullanılması önerilmiştir. Halkalı Muhtarı Sait Uçar Dağtarla mahallesi düzağız mahallesi arası heyelan sonucu kapalıdır en kısa sürede yolumuzu onaracağız diyerek başta köyümüz ve ilçemize diğer köylere çok geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştur. 10.07.2023
10.07.2023
Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Kurban Bayramı hayırlara vesile olsun. İnşallah.
27.06.2023
Giresun Üniversitesi Ağız ve diş sağlığı uygulama ve Araştırma merkezi törenle açıldı. Giresun Üniversitesi Ağız ve diş sağlığı merkezi çeşitli sebeplerden dolayı bir türlü hizmet aşamasına ulaşamamış hatta kapanma noktasına gelmişti. Rektör Prof.Dr. Yılmaz Can 'ın üstün gayretleri ve çabaları sonrası nihayet törenle açıldı. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz. Hayırlı olsun.
21.06.2023
Giresun Keşap Halkalı Köyümüzde İl özel idare destekli betonlama çalışması yazılmaktadır. Halkalı muhtarı Sait Uçar Halkalı Tokuştur ve Dağ tarla arasında gerçekleştirilen çalışmanın onbeş gün kadar süreceğini bildirerek köylülerin bu konuda duyarlı olmalarını bildirmiştir.
19.06.2023
Son günlerde havaların aşırı yağış alması sebebi ile iyice doygunluk oluşan Topraklar olumsuz sonuçlar meydana getirmekte. Giresun Keşap Karabulduk yolu üzerinde bulunan Taş ocağı mevkisinde heyelan oluşmuştur. Yolun açılması için gerekli çalışmalar başlatılmış olup, ulaşım İçin Arnavutköy Duroğlu istikameti kullanılmaktadır.
18.06.2023
Eğitim-öğretim yılını tamamlayarak tatile giren ve karne sevinci yaşayan yavrumuzu kutluyor, kıymetli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. Hayatınız. Boyu başarılar diliyoruz.
16.06.2023
07.06.2023
 3  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret454398
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA