sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresun Keşap ilçesi Arnavutköyünde ilk defa İlki gerçekleştirilen İftar yemeğinde bir araya gelindi. Organizasyon sorumlusu Adil Güler ve Erdoğan Alçelik ile köylüler bir araya gelerek İmece usulü olarak 35 kişinin katkısıyla Ramazan Ayı Rahmet ve bereket ayı Birlik ve Beraberlik, Paylaşmak Ayı diyerek Tüm Köylülerin ve civar köylerden katılım ile yaklaşık 220 kişinin davete katılımı ile iftar yemeğinde bir araya gelindi. Cami imamı ADEM KUZİK 14 Hafız ve imamı davet ederek iftar öncesi kuranı kerim ve ilahiler okundu.
25.04.2022
23.04.2022 Cumartesi akşam Giresun Keşap Arnavut köy İftar yemeğine Hazırlanıyor. Manevi duyguların zirve yaptığı bu Mübarek Ramazan ayında Köyde Hayırseverlerin katkıları ile düzenlenen İftar programı Köylüler eş dost ve davetli misafirler eşliğinde gerçekleştirilecek. Rahmet ve mağfiret ayında sofraları paylaşmanın mutluluğuna erişilecek. Bu vesile ile emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor ve hayırlı İftarlar diliyoruz.
23.04.2022
Keşap Ziraat Odasından üyelere yapılan açıklamada 25.04.2022 Pazartesinden İtibaren Fındık bahçelerinde küllenme hastalığına karşı ilaçlı mücadeleye başlanılabileceğinden Arıcıların bu konuda gerekli önlemleri almaları, ilaçlı bahçelerde ayrıca hayvan otlatılmaması meyve ve sebze yenmemesı hususlarında uyarıda bulunulmuştur. Yön. Kur. Baş. Abdullah Şahin.
23.04.2022
Giresun Keşap İlçesi Çamlıca Köyü Duman mahallesinde gündüz çıkan yangında şiddetli rüzgarın etkisi ile 4 ev tamamen yanmıştır. Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşallah..
18.04.2022
Şehitlerin anıldığı bu özel haftanın başlangıç tarihi 14 Nisan 2022 Perşembe, bitiş tarihi ise 20 Nisan 2022 Çarşambadır. Şehitler Haftasında Bu vatan İçin Canını veren Tüm Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhlarınız Şaad mekanlarınız Cennet olsun İnşallah.
14.04.2022
DSİ 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan Rize'de 9, Giresun'da ise 26 olmak üzere toplam 35 istasyonun ise kısa sürede tamamlanacağını kaydetti. Giresun’da daha önce 23 istasyon kurulmuştu. Taşkınlarla mücadelede, havzadaki su seviyesinin yükselmesinin tespitinin vatandaşların can ve mal kaybını önleyebilmek adına hayati önem taşıdığını belirten Sn. Kılıçaslan, bunun için buralarda radar sensörü ile çalışan erken uyarı sisteminin devreye sokulduğunu ifade ettiler. Giresun'da da 49 istasyondan 23'ü kuruldu
11.04.2022
Bu yıl Türk polis Teşkilatının 177. Yıl dönümü kutlanmakta. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177'inci yıl dönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında törenler düzenlendi. Siyasiler de teşkilatın kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajları yayınladı.
11.04.2022
İslamiyet'in şartlarından olan oruç ibadetinin gerçekleştiği ve on bir aydan daha hayırlı olarak ifade edilen bu mübarek ayın gelmesiyle beraber İslam alemi manevi huzur ile dolup taşacak. İnşallah. İmanın, ibadetin, güzel ahlakın, ümmet bilincinin ve İslam kardeşliğinin pekiştiği mübarek ayın gelişi Müslüman alemi tarafından huzurla karşılanıyor. Rabbim bu Güzelliği doya doya yaşamayı nasip etsin İnşallah.
01.04.2022
01.04.2022
Tarım ve orman Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 2021 Alan bazlı Fındık Destek ödemeleri Üreticilerin T.C Kimliklerinin son numaralarına göre 01 Nisan itibarıyla sıra ile yatacaktır. Son hanesi 0 -2 olanlar 1 Nisan Cuma Son hanesi 4 - 6 olanlar 8 Nisan Cuma Son hanesi 8 olanlar ise15 Nisan Cuma günü Saat 18: den sonra hesaplara yatacaktır
01.04.2022
Köylerde bu yıl kış normal geçti, derken Kış sanki geri geldi. Karadeniz bölgesinde etkili olan Kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Mart ayında yağan kar Ocak ve Şubat ayında yağmamıştı. Olumsuz hava şartlarının Fındıkda yanmalara sebep olacağından korkuluyor. Yağışlar nedeni ile Giresun Valiliği'nden yapılan açıklamada ise, kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle Çanakçı, Dereli, Doğankent, Güce ve Şebinkarahisar'da tüm kademelerde eğitime ara verildiği belirtildi. Merkez, Keşap, Piraziz, Tirebolu, Yağlıdere ilçeleri ile Bulancak ilçesinde Yalıköy Şehit Üsteğmen Barış Çakır İlkokulu ve Ortaokulu hariç, Espiye ilçesinde de Cibril İlkokulu ve Ortaokulu hariç tüm köy okullarında eğitime bir gün ara verild
16.03.2022
Arnavutköyünden Rahmetli Ferhat Alaşalvar, 'ın eşi Tuncer, Sezgin ,Tarık ve Tanju Kızları Gülsüm, Kezban, Suzan Alaşalvar ın Anneleri, Hüseyin Okay ve Rahmetli Hasan Güler in ablaları Ayşe Alaşalvar Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Mekanı cennet olsun. Tüm yakınlarına ve sevenlerine Baş sağlığı diliyoruz. Cenazesi 14 şubat pazartesi günü Giresun/Keşap Arnavutköy mezarlığında Toprağa verilecektir.
25.02.2022
 3  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret387235
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.778218.8534
Euro20.651620.7344
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA