sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresun ili, üç bin yıldır her yıl 20 Mayıs gününde “Mayıs Yedisi” kutlamaları yapar. 1977’ye kadar Aksu Şenlikleri isimiyle anılan şenlik, daha sonra “Uluslararası Giresun Festivali” olarak değiştirilmiş ve anılmaya başlanmıştır. Geleneklerine sahip çıkan Giresun, Giresun Belediyesi katkı ve öncülüğünde çeşitli eğlenceler düzenler. Bu eğlencelerde sac ayaktan geçmeye, dere taşlamaya, adanın etrafını dolaşmaya yer verilir. Böylece Giresun ili, geleneklerini yaşarken bu festivalin amacı olan; soyun sürdürülmesini, baharın gelişini, kötü olaylardan kurtuluşu, bereketi kutlamış olur. Aynı zamanda tiyatrolar, resim sergileri, konserler, fuarlar düzenlenir.
19.05.2021
Müslümanlar, bir kez daha Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. İslam dini için yılın en önemi günlerinden biri olan Ramazan Bayramı, corona virüsü sebebiyle bu yıl evlerde geçecek. Rabbim sağlıklı günlerde ve coşku ile kutlayacağımız bayramlar nasip eylesin İnşallah. HAYIRLI BEREKETLİ BAYRAMLARIMIZ OLSUN .
11.05.2021
Mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Müslümanları bir arada tutan, bol bol ibadet ve duaların edildiği bin aydan daha hayırlı Ramazan ayını uğurlamak İnsana hüzün veriyor. Manevi hazzına varan her mümin bu buruk acıyı hisseder. Rabbim Tekrar nice Sağlıklı bir şekilde Ramazanlar görmeyi nasip eylesin. İNŞALLAH:
11.05.2021
Giresun Keşep Halkalı köyünde bahçe yolunda meydana gelen toprak kayması yaşanan yerde duvar çalışması yapıldı. Sn. Muhtar Sait Uçar’ ın Girişimleri ile İlçe Kaymakam , encümen ve Bölge Müdürleri Devlet olarak desteklerini esirgememiştir. Sn. Muhtar Sait uçar yaptığı açıklamada emeği gecen Kaymakamımız encümenlerimiz ve müdürlerimize şahsım ve köyüm adına teşekkür ederim. Açıklamasında bulunarak Hayırlı olsun dilekerini iletti.
22.04.2021
Milyonlarca vatandaş on bir ayın sultanına kavuşmanın buruk mutluluğunu yaşıyor. Corona virüsü salgını nedeniyle kötü günler geçirdiğimiz bu zor günlerde Ramazan ayının gelişi hüzünlü de olsa yüzleri güldürdü. Nice sağlıklı Ramazanlar dileğimizle. Hoş geldin Ya Şehr-i Ramazan
12.04.2021
Toplumsal huzurumuzun, Milletimizin emniyetinin ve huzurunun güvencesi olan Türk Polis teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. 176 yıldır cesaretle, azimle, şevkle canı gönülden bu Vatan İçin çalışan çabalayan tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, şehit polislerimize Allah’tan rahmet yakınlarına metanet ve sabırlar diliyoruz.
07.04.2021
Geçtiğimiz hafta sahasında İstanbulspor ile berabere kalan Lider Giresunspor Haftayı İzinsiz geçirerek çalışmalarını sürdürdü. Son haftalardaki düşük performansı geride bırakarak 09.04.2021 Cuma günü Saat 16: da oynayacağı Eskişehir maçından üç puanla dönerek zirvedeki yerini korumaya çalışacak. Biz de takımımıza başarılar diliyoruz.
07.04.2021
Son günlerde Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk hava tabakası Kar getirdi. Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır sözü gerçek oldu. 23.03.2021 Salı günü başlayan kar yağışı kesik aralıklarla yağmaya devam etmekte. Fazla etkili olmasa da Mart ayında bahçelerin açmaya başladığı bu günlerde Kış manzarası yaşatmaktadır.
25.03.2021
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Ankara’dan Giresun’umuzla ilgili bir haber paylaştı. TOKİ Başkanı Sn. Ömer Bulut ile yapmış olduğu görüşme sonrası Millet Bahçesi projesine start verdiklerini söyledi. Sn. Aytekin Şenlikoğlu TOKİ Başkanımız Sn. Ömer Bulut ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Millet Bahçesi projemize start veriyoruz. Giresun Milletvekilimiz Sn. Kadir Aydın beyle birlikte TOKİ Başkanıyla yapmış olduğumuz görüşmede Millet Bahçesi ve Millet Bahçesi’ne ait Sosyal Donatılar inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme ihalesini 15 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştireceklerini açıkladı. Güzel şehrimize ve bu şehrin güzel insanlarına hayırlı ve uğurlu olsun temennilerinde bulundu.
25.03.2021
Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır. Türk milletinin Çanakkale 'de elde ettiği zafer, bütün dünyaya verilmiş bir insanlık dersidir. Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır. Çanakkale şehitlerimizi minnetle saygı ile anıyoruz.
17.03.2021
Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım. (Muzaffer Kolukısaoğlu )
13.03.2021
Ezelden beri hür yaşamış bir milletin ideallerini, milli-manevi değerlerini ortaya koyan; milli mücadele günlerinin meşakkatini ve zafere olan inancı taşıyan İstiklâl Marşımız, milletimizi tarih boyu diri tutmuş ve güçlü kılan değerlerle sarıp sarmalamıştır. İstiklâl Marşımız, kurtuluş mücadelesinin verildiği bir dönemde yazılarak, Anadolu’da yakılan istiklâl meşalesini kuvvetlendirmiş, istiklâlimizin ve istikbâlimizin yegane sembolü olmuştur.
12.03.2021
 6  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret387235
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.778218.8534
Euro20.651620.7344
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA