sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

DSİ 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan Rize'de 9, Giresun'da ise 26 olmak üzere toplam 35 istasyonun ise kısa sürede tamamlanacağını kaydetti. Giresun’da daha önce 23 istasyon kurulmuştu. Taşkınlarla mücadelede, havzadaki su seviyesinin yükselmesinin tespitinin vatandaşların can ve mal kaybını önleyebilmek adına hayati önem taşıdığını belirten Sn. Kılıçaslan, bunun için buralarda radar sensörü ile çalışan erken uyarı sisteminin devreye sokulduğunu ifade ettiler. Giresun'da da 49 istasyondan 23'ü kuruldu
11.04.2022
Bu yıl Türk polis Teşkilatının 177. Yıl dönümü kutlanmakta. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177'inci yıl dönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında törenler düzenlendi. Siyasiler de teşkilatın kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajları yayınladı.
11.04.2022
İslamiyet'in şartlarından olan oruç ibadetinin gerçekleştiği ve on bir aydan daha hayırlı olarak ifade edilen bu mübarek ayın gelmesiyle beraber İslam alemi manevi huzur ile dolup taşacak. İnşallah. İmanın, ibadetin, güzel ahlakın, ümmet bilincinin ve İslam kardeşliğinin pekiştiği mübarek ayın gelişi Müslüman alemi tarafından huzurla karşılanıyor. Rabbim bu Güzelliği doya doya yaşamayı nasip etsin İnşallah.
01.04.2022
01.04.2022
Tarım ve orman Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 2021 Alan bazlı Fındık Destek ödemeleri Üreticilerin T.C Kimliklerinin son numaralarına göre 01 Nisan itibarıyla sıra ile yatacaktır. Son hanesi 0 -2 olanlar 1 Nisan Cuma Son hanesi 4 - 6 olanlar 8 Nisan Cuma Son hanesi 8 olanlar ise15 Nisan Cuma günü Saat 18: den sonra hesaplara yatacaktır
01.04.2022
Köylerde bu yıl kış normal geçti, derken Kış sanki geri geldi. Karadeniz bölgesinde etkili olan Kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Mart ayında yağan kar Ocak ve Şubat ayında yağmamıştı. Olumsuz hava şartlarının Fındıkda yanmalara sebep olacağından korkuluyor. Yağışlar nedeni ile Giresun Valiliği'nden yapılan açıklamada ise, kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle Çanakçı, Dereli, Doğankent, Güce ve Şebinkarahisar'da tüm kademelerde eğitime ara verildiği belirtildi. Merkez, Keşap, Piraziz, Tirebolu, Yağlıdere ilçeleri ile Bulancak ilçesinde Yalıköy Şehit Üsteğmen Barış Çakır İlkokulu ve Ortaokulu hariç, Espiye ilçesinde de Cibril İlkokulu ve Ortaokulu hariç tüm köy okullarında eğitime bir gün ara verild
16.03.2022
Arnavutköyünden Rahmetli Ferhat Alaşalvar, 'ın eşi Tuncer, Sezgin ,Tarık ve Tanju Kızları Gülsüm, Kezban, Suzan Alaşalvar ın Anneleri, Hüseyin Okay ve Rahmetli Hasan Güler in ablaları Ayşe Alaşalvar Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Mekanı cennet olsun. Tüm yakınlarına ve sevenlerine Baş sağlığı diliyoruz. Cenazesi 14 şubat pazartesi günü Giresun/Keşap Arnavutköy mezarlığında Toprağa verilecektir.
25.02.2022
Şubat ayının sonlarına doğru, birer hafta arayla önce havaya, sonra suya, ardından ise toprağa düştüğüne inanılan bu olay, halk arasında cemre düşmesi olarak ifade ediliyor. Üç tane olan cemrelerin birincisi havaya (19-20 Şubat ta ), ikincisi suya (26-27 Şubat ta) ve üçüncüsü de (5-6 Mart)ta toprağa düşer. Cemre düşmesi halk dilinde doğanın baharın uyanışı ve canlanması anlamına gelmektedir. Bu durum baharın başlangıcı olarak da kabul edilmektedir..
15.02.2022
Yangın Keşap İlçemiz Bozkurt Mahallesinde bulunan Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesi Keşap Kampüsünde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesindeki 4 katlı binanın çatısında henüz sebebi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevlerin yükselmesiyle birlikte çevrede bulunan vatandaşlar itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Binadaki personel tahliye edilirken rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın, Giresun, Keşap, Espiye ve Bulancak belediyeleri itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.
08.02.2022
Sonuçlara göre Türkiye nüfusu 84 milyon 680 bin 273 kişi oldu. Tüik verileri Türkiye'de ikamet eden nüfus, 31 Aralık 2021 tarihi itibarıyla bir önceki yıla göre 1 milyon 65 bin 911 kişi artarak 84 milyon 680 bin 273 kişiye ulaştı. Erkek nüfus 42 milyon 428 bin 101 kişi olurken, kadın nüfus 42 milyon 252 bin 172 kişi oldu. Diğer bir ifadeyle toplam nüfusun %50,1'ini erkekler, %49,9'unu ise kadınlar oluşturdu.
05.02.2022
2022 Ye girdiğimiz ilk günlerde havalar mevsim normallerinin üzerinde seyretmiş köylerde adeta yazdan kalma dediğimiz sıcaklıklar yaşanmıştı. Havaların aniden değişiklik arz ettiği bu günlerde de Nihayet beklenen Kar kapıda. köylere yağan yılın ilk yoğun karı güzel manzaralar oluşturmakta.
17.01.2022
Giresun Keşap Arnavut köyden Hüseyin ve Okay Güler’in Kardeşleri Rahmetli Şaban Güler in Oğlu Akın Güler ‘in Babası Hasan Güler Ağbiyi kayıp ettik Allah (C.C ) Rahmeti ile mumale eylesin mekanı cennet olsun İnşallah ailesinin ve tüm akrabaların baş sağ olsun. Rabbim sabırlar versin.
31.12.2021
 6  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret424630
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.839428.9549
Euro31.681531.8084
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA