sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresun Keşap İlçe Müftüsü Sn. Hüseyin İsproğlu Arnavut köy Merkez Camii ziyaretinde bulundular. Sn. İsproğlu Camii faaliyetleri ve çalışmalar hakkında Camii İmam-Hatibi Adem Kuzik den konu ile ilgiıi bilgiler aldı. Ayrıca Köy halkı ile de istişareler yapıldı.
20.12.2022
Giresun Keşap Arnavut köy de yol betonlaması yapıldı. Arnavut köy Bahçe ulaşım yollarında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da devlet vatandaş iş birliği ile yol betonlaması yapıldı. Çakılı özel idarenin verdiği işçilik ve çimento yu köylülerin üslendiği Purluk yolunda güzel bir çalışma gerçekleşti. Emeği geçen herkese teşekkürler ediyoruz.
12.12.2022
Keşap Arnavut köy girişi virajda bulunan ve eskimiş ve atıl olan bir sdet çöp konteyneri iki adet kapaklı olarak yenisi ile değiştirilerek hizmete sunulmuştur. Giresun İl özel idaresine yapmış olduğu bu hizmet için teşekkür ederiz.
12.12.2022
Dünya Engelliler Günü, Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılından bu yana 3 Aralık'ta kutlanan uluslararası bir farkındalık günü. Bu günde dünya çapında organizasyonlar düzenlenmektedir.
03.12.2022
11.11.2022 Cuma sabahı Karabulduk merkez Camii 'de İlçe Müftüsü Sn Hüseyin İsproğlu katılımı ile sabah namazı buluşması gerçekleştirildi. Buluşmaya Karabulduk ve çevre köyler Halkalı Arnavut köy, Unaca gibi yakın köylerin teşrifleriyle ile yoğun ilgi vardı. Bu geleneğin sürdürülmesinin Önen arzetddiği vurgulandı.
11.11.2022
Doç. Dr. Cesarettin Alaşalvar. Singapur da gıda bilim teknoloji akademi ödülü aldı. Kardeşimizi başarılarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
02.11.2022
Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisinin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir millî bayramdır. 1925 yılında çıkarılan bir kanunla millî bayram olarak kutlanmaya başlanmıştır.
28.10.2022
13.08.2022
30.07.2022
Giresun Keşap Halkalı Köyümüzün bozuk olan yollarında da asfaltlama işlemi gerçekleşti İl özel idaresi Keşap kaymakamlığımız Yunus Emre Altıner il genel meclis üyelerimiz Adem çakır ve Mustafa Kemal kurt ve Müdür Ali Aksoy beyefendilerin desteği ile yapılan bu hizmeti taktirle karşılıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler. Hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
04.07.2022
Giresun Keşap Unaca Köyümüzün yolları asfaltlama işlemi gerçekleşti İl özel idaresi Keşap kaymakamlığımız il genel meclis üyelerimiz Adem çakır ve Mustafa Kemal kurt ve Müdür Ali Aksoy beyefendilerin desteği ile yapılan bu hizmeti taktirle karşılıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler. Hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
29.06.2022
Üniversite sınavına girecek tüm yavrularımıza başarılar diliyoruz. Geleceklerinde önemli bir başlangıç olan bu sınavda Allah zihin açıklığı versin emekleri boşa gitmesin İnşallah. Gelecekleri ve Ülkesi için Faydalı birer güç olsunlar İnşallah.
18.06.2022
 6  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam150
Toplam Ziyaret458415
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA