sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresun Keşap Arnavut Köy den Merhum Mehmet Amcanın eşi. Emekli Müftü Mustafa Kolukısaoğlu Cemil Adnan Bayram Kolukısaoğlu nun anneleri YENGEMİZ Ayşe kolukısaoğlu HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. Cenazemiz 11.03.2020 Çarşamba günü öğle namazını mütakip Arnavut Köyde Toprağa verilecektir.
11.03.2020
Giresun Keşap Halkalı ve Arnavut KöyDerneğimizin Olağan genel kurul toplantısı 15.03.2020 günü saat 13.00 de Dernek merkezinde yapılacaktır. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 29.03.2020 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılacaktır. Tüm üyelerin katılımı beklenmektedir.
29.02.2020
REGAİP GECESİNİN ANLAMI NEDİR? Regaib Gecesi üç aylar içinde bulunan mübarek gecelerin de ilkidir. Regaib: Herhangi bir şeyi istemek, çaba sarf etmek, gayret göstermek anlamına gelir. Başka bir ifade ile Regaib bu geceye rağbet edenlere Allah’ın da rağbet etmesi demektir. Bu gece kendisine el açan, tevbe eden, bağışlanmayı dileyen kullarına, bizlere Rabbimiz rahmetiyle, af ve bağışı ile tecelli eder. Kutsi hadiste: Bana bir adım gelene ben on adım gelirim.” buyuruluyor.
26.02.2020
Bir süredir rahatsız olan kardeşimiz Tedavisi için İstanbul da Yatmakta olduğu hastanede hayata gözlerini yummuştur. Cenazesi Giresun Keşap Arnavut Köye götürülerek Toprağa verilecektir.. Mevla Rahmet eylesin. Tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.
25.02.2020
Buna göre mazot ve gübre destekleme paralarının Bakanlık tarafından Ziraat Bankasına gönderildiği, ayrıca en kısa süre içerisinde hesaplara geçileceğinden bahsediliyor. Tc kimlik numarasının son hanesine göre ödenecek olan mazot desteği ödeme ve tarihleri aşağıda belirtilmiştir; TC NUMARALARINA GÖRE ÖDEME TARİHLERİ; • TC No: 0-1-2-3-5-7-9 olanlar 21 Şubat 2020 saat 18:00′ dan sonra • TC No: 4-6 olanlar 28 Şubat 2020 saat 18:00′ dan sonra • TC No: 8 olanlar ise 6 Mart 2020 saat 18:00’dan sonra hesaplarına yatacak.
21.02.2020
“Giresun Keşap Arnavutköy Muhtarı Emrullah Alaşalvar ‘ın annesi Salih Alaşalvar’ın eşi,(Ayvazin Sali) Halil İbrahim, Hamit , Mustafa ve Cesarettin Alaşalvar 'ın anneleri Binnaz Alaşalvar “ vefat etmiştir Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. NOT : Cenaze Çarşamba günü öğlen namazını mütaakip Arnavut Köyü Aile kabristanlığında defnedilecek.
10.02.2020
Köylerde 05.02.2020 Çarşamba gönü başlayan Rüzgar giderek Şiddetini artırmıştı. Gece saatleri ve ertesi gün devam eden rüzgar Nedeni ile Halkalı,Arnavutköy,Unaca, Karabulduk, Çamlıca ve çevre köylerde Çatı uçmaları yıkımlar ve ağaç devrilmeleri meydana gelmiştir. Ayrıca enerji hatlarında da hasara sebep olmuştur.
07.02.2020
CORONA (KORONA) VİRÜSÜ NEDİR? Corona virüsü, çoğu insanın hayatının bir anında karşılaştığı virüslerdir. İnsan corona virüsleri genellikle hafif ve orta şiddette üst solunum yolu hastalıklarına neden olur. Corona virüslerin alfa, beta ve gama olarak bilinen üç alt grubu vardır; ayrıca delta corona virüsleri denilen dördüncü yeni bir grup vardır; SARS-CoV. İnsan corona virüsleri ilk olarak 1960’ların ortasında tespit edilmiştir. Şuan Çin’de görülmeye başlayan hastalık daha önce Suudi Arabistan, Katar ve Ürdün’de görülmüş ve 3 kişinin ölümüne neden olmuştur.
28.01.2020
Kış mevsiminin ortalarına geldiğimiz şu günlerde Beklenen kar bir türlü yağmamıştıdı. Yüksek tepelerde kendini gösteren kar manzaraları Köy merkezlerine inmemişti. Nihayet 23.01.2020 Perşembe akşamı başlayan kar yağışı etkili oldu ve Köy ler kar ile kartpostallık görüntüler oluşturdu.
24.01.2020
Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarısı tamamlanıyor. Eğitim Maratonunda Milyonlarca öğrenci bugün karne alacak. Yarıyıl tatili 18 Ocak 2020 tarihinde başlayacak, ve 2 Şubat tarihine kadar devam edecek. İkinci dönem ise 3 Şubat 2020 Pazartesi günü başlayacak. Tüm öğrencilerimize Üstün başarılar diliyoruz.
17.01.2020
Giresun Keşap Arnavut Köyden Em. Milletvekili Sn.Dr. Turan Alçelik ve Necmi Alçelik' in babaları Muzaffer Alçelik Almanya Hmburg da hakkın rahmetine kavuşmuştur Mevla rahmet eylesin. Tüm yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Cenazenin Türkiye’ye gelmesi için gerekli işlemler yapıldıktan sonra Giresun Keşap Arnavut köye getirilerek Toprağa verilecektir. MEVLA RAHMET EYLESİN
14.01.2020
Kış mevsiminin ortalarına geldiğimiz şu günlerde Beklenen kar bir türlü yağmadı. Yüksek tepelerde kendini gösteren kar manzaraları Köy merkezlerine henüz inmedi.
09.01.2020
... 10 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret373760
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.490818.5649
Euro17.910717.9825
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA