sayfa içeriği

ANASAYFA

170 yıldır halkımıza Hizmeti vazife edinen. Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü, 10 Nisan Polis Bayramı" Şerefli Türk Polis Teşkilatı için önem arz eden bir gündür. şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle ve hizmet aşkıyla çalışan bütün polislerimize şükranlarımızı sunuyor, başarı dileklerimizi, selam ve sevgilerimizi iletiyoruz.
10.04.2015
Yedi Haziran genel seçimlerinde Köyümüz den Aday adayı olan . iki değerli ve kıymetli insan Sn Yrd.Doç.Dr. TURHAN ALÇELİK ve Sn. Prof Yılmaz Can Gönül ister di ki her ikisi de listede olsun. Ama Her şeyin hayırlısı diyoruz. Yedi Haziran seçimlerinde AK PARTİDEN Giresun Listesinin ilk sırasında olan ve Vekilliği kesin Yrd.Doç.Dr. TURHAN ALÇELİK ‘e şimdiden görevinin İlimize Milletimize Köyümüze hayırlı olmasını diliyoruz.
08.04.2015
21,03,2015 Cumartesi günü itibariyle sabah saatlerinde başlayan başlayan yağmur ve soğuk hava ilkndi satlerinden sonra yerini kar yağışına bıraktı. İNŞ ALLAH Fındık üzerinde olumsuz bir etki yapmaz. 8ı
21.03.2015
100′ncü yılda millet olarak çok gururluyuz. Böyle büyük bir zafer, her millete nasip olmaz. 100 yıl önce 16 büyük devlet kurmuş, büyük bir milletin son devleti olan Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihten silinmesi bu cennet vatanımızın işgal edilerek, elimizden alınması için, Mehmet Akif Ersoy’un deyimi ile ‘Kimi Hindu kimi yamyam, kimi bilmem ne bela’ dedikleri İngiltere’nin, Fransa’nın öncülüğünde bütün sömürgelerin toplanarak bu cennet vatanımıza haksız, hukuksuz ve ahlaksız büyük saldırısıyla milletimiz karşı karşıya kalmışlardır.
17.03.2015
Domuz gribi, mevsimsel grip gibi, solunum (hava) yoluyla bulasir. Hastalanan kisi; öksürürken ve hapsirirken havaya virüslü tükürük zerrecikleri yayilir. Hasta olmayan kisiler bu zerreciklerle temas ederse virüs onlara da bulasir. Söyle ki; kisi, grip virüsünün bulasma oraninin yüksek oldugu masa, sandalye gibi yüzeylere dokunduktan sonra ellerini, agiz, göz ya da burnuna götürürse hastalik etkenini kendi vücuduna bulastirmis olur.
16.03.2015
Mart Ayı köyde güzellikleri göstermeya başladı. Son Cemrenin toprağa düşmesi ile birlikte bahçeler ve ağaçlar süslenmeye bahçeler yeşil elbiselerini giyinmeye başladı. Bereketli ve güzel bir yıl diliyoruz. KÖYDEN GÖRÜNTÜLER Abdullah Ay dan.
10.03.2015
Giresun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün mazot, gübre ve toprak analizi desteği ödemeleri ile ilgili yayınladığı bülten şöyledir; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mazot, gübre ve toprak analizi desteği 28 Şubat 2015 tarihinde ödenmeye başlanmış olup, analiz destekleri 14 Mart 2015 tarihine kadar ödenmesi tamamlanacaktır.
05.03.2015
Hvaların bir iki gündür kapalı ve hafif yağmurlu geçtiği köyde 17.02.2015 Salı sabahı ile yerini yoğun kar yağışına bıraktı . Yogun bir şekilde devam eden kar yağışının bir kaç gün süreceği tahmin edilmekte. köyden kar manzaraları ABDULLAH AY 'IN OBJEKTİFİNDEN.
17.02.2015
19 Mayıs Üniversitesi'ndeki akademik görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Yılmaz CAN ‘ın AKP ‘ den İlk sırada Yer almasını tahmin ediyoruz. Giresun'da kesin listenin yapılmasında tek söz sahibi olacağı kaydedilen Sn. Bakan Canik'li'nin Prof.Can'ı ilk sıraya yerleştirmesini diliyoruz.. 7 Haziran Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimilerinde Köyümüzden Kardeşimiz Sn Prof. YILMAZ CAN dan sonra İstanbul veya bir başka ilden Yrd.Doç.Dr. TURHAN ALÇELİK ‘i de milletvekili olarak görmeyi ümit ediyor ve başarılar diliyoruz..
11.02.2015
Giresun Keşap Halkalı ve Arnavutköy derneği şubat ayı kahvaltısı yapıldı Dernek yönetiminden yapılan açıklama şöyle Giresun Keşap Halkalı ve Arnavutköy Derneğimizin Şubat Ayı Kahvaltımızı Geçtiğimiz Aylarda Olduğu Gibi Bugünkü Kahvaltımızda özellikle Yine Bayanların Yüksek Katilimi Olmuştur. Hoş Sohbet ve Muhabbet Ortamında Gerçeklesen Kahvaltımızda Derneğimize Emeği Geçenlere ve Aramızdan Rahmetli Olanlara KURNANI Kerim ile Mevlit Okunarak Dualarımızı Yaptık. Kahvaltımıza Katılan Tüm Üyelerimize Köylülerimize Misafirlerimize Teşekkür ederiz.
09.02.2015
Kuruluş tarihi 2005 Yılı olan Halkalı ve Arnavut Köy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuruluşunun 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Dernek yönetimi yaptığı açıklamada Çok kıymetli ve değerli üyelerini köylülerini ve tüm eş dost ve akrabalarını derneğin 10. yılı kuruluşu munasebetiyle düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik gecesine tüm üye ve köylülerini davet etmektedir. 09 mayıs cumartesi saat 19,00-23,00 arası YER : LALE DÜĞÜN SALONU Kazım Karabekir Mahallesi Girne Caddesi No: 33/31 Yeşilpınar - K.Köy - Gazi Osman Paşa – İSTANBUL TEL: 0 212 479 34 34
30.01.2015
Köylerde ( Karabulduk, Halkalı, Arnavut köy ve tüm çevre köyler ) Birkaçgündür devam eden yağmur sonrası Salı günden itibaren yağmaya başlayan kar etkisini artırarak devam ediyor. Köylere şu an araçlarla ulaşım sağlanamamakta olduğu bilgisi verilmektedir. KÖYDEN YENİ MANZARALAR Fot: Abdullah Ay
07.01.2015
... 10 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret263491
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ


 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK