sayfa içeriği

ANASAYFA

Giresun Keşap Arnavut Köy 'e Cenazelerde kullanılmak Üzere soğutucu alındı. Daha önce bu ihtiyaç Halkalı ve çevre köylerden tedarik edilerek karşılanıyordu. Böylece bu sorun giderilmiş oldu. Sebep olanlardan ve katkıda bulunanlardan Allah. Razı olsun.
12.10.2016
Saygı değer Dostlarım çocukluk ve Askerlik Arkadaşlarım, Ağbilerim, Ablalarım Ulaşmak isteyip de ulaşamadığım, gönül dostlarım. Rabbim'in İzni ile 26.08.2016 Cuma Günü Kutsal Topraklara Gitmek için Yola çıkmıştık. Hepinizden helallik istemiştim ilginize çok teşekkür ederim. Rabbim Gidip gelmeyi Nasip etti Geldik Elhamdülillah oralarda sizleri hatırlayıp dua etmeyi nasip etti. ALLAH 'A ŞÜKÜRLER OLSUN. RABBİM Oraları Görrmek ve gitmek İsteyenlerin Duasını Tez zamanda Kabul etsin.
25.08.2016
Giresun ili KEŞAP ilçesi Halkalı ve Arnavut köy Derneğinin Yönetim Kurulu Dernek Yönetimi olarak Halkalı ve Arnavut Köyümüz de çeşitli etkinlik ,cenaze ve toplantılarda kullanılmak üzere Masa Sandal ye,tabure , bank göndermiştir. Her iki köyümüze hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz. Dernek Yönetimi imkan dahilinde bu gibi desteklerini köylerimizden eksik etmeyeceklerini beyan etmişlerdir..
07.04.2016
Halkalı ve Arnavut Köy Derneğinin 6.cı olağan genel kurulu 20 mart 2016 günü dernek merkezimizde Divan başkanliğını Mustafa Kabacaoğlu ve katipliğinei Ali Akgün seçilmiş ardından saygı duruşu istiklal marşı okunarak ardından yönetim ve denetleme kurulu faliyet raporı okunarak oylamaya sunuldu. Devamında yeni yönetimin seçimine geçildi Tek liste halinde seçime gidildi oylama açık oylamaya sunuldu. Oylama sonunda Sn. Mustafa Yılmaz Dernek başkanlığına seçildi. Daha sonra dilek ve temenniler ile kapanış yapıldı. Dernegin yeni yönetimi aşağıdaki gibi şekillenmiştir. YENİ YÖNETİM KURULUMUZA BAŞARILAR DİLERİZ
07.04.2016
Fındık üreticileri açısından büyük önem taşıyan mazot, gübre ve toprak analizi destek ödemelerinin 26 Şubat 2016 tarihi akşamı itibarı ile hesaplara yatırılmaya başlanacak.. 26 Şubat, 4 Mart ve 8 Mart tarihleri arasında, TC numarasının son rakamı 0 ve 2 olanlar için 26 Şubat Cuma günü akşam saat 18.00 itibariyle, son rakamı 4 ve 6 olanlar için 4 Mart 2016 Cuma günü saat 18.00'de, son rakamı 8 olanlar için 8 Mart 2016 Cuma günü yine saat 18.00 itibariyle üreticilerin hesaplarına aktarılacaktır.
29.02.2016
Keşap Dutdibi Köprüsünün Yerine Yapılacak Olan yeni Köprünün Projesini Keşap Beladiye si Halka birkaç seçenekle sunmuştu. Halkın Görüşlerine Sunulan seçenekler Sonucu 6 Numaralı Proje Aşağıdaki Resim Beğeni Tablosunda da Görüldüğü Gibi Birinci Oldu. Belediye Halkın Tercihine Saygı Duyarak. DSİ Bölge Müdürlüğüne Halkın Tercihi olan 6 Numaralı Proje Olduğunu Bildirdi.
11.02.2016
Hasan Aşar ağbimiz hakka yürüdü . Mevlaa Rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun.cenazesi 06.02.2016 Cumartesi günü Halkalı Köyü Camide kılınacak ceneze namazından. Sonra Halkalı Köyü Aile Kabristanlığında toprağa verilecektir. Bütün yakınlaeına sabırlar diliyoruz.
05.02.2016
Geleceğimizin teminatı olan yavrularımız eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında karnelerini aldılar. Bu yavrularımızın karnesi iyi veya kötü olabilir. Bu hiçbir zaman endişeye yol açmamalı. Yavrularımızdan. Sevgiyi ve şefkati eksik etmeyelim . Yanlız olmadıklarını hissettirelim .
22.01.2016
Köylerde birkaç gün öncesine kadar havalar güneşli açık ve rüzgarlı bir seyir izliyordu. Batı istikametinden glen soğuk ve yağış yerini kar yağışına bırakmış durumda. Kar yağışı devam etmekte.
19.01.2016
Son günlerde birçok ilde ortaya çıkan domuz gribi vakasıyla birlikte H1N1 kabusu hayatımıza yeniden girdi. Dünya Sağlık Örgütü tarafından 'geniş çaplı salgın' olarak tanımlanan "İnfluenza H1N1" yani domuz gribi, son 50 yılın en önemli salgını olarak kabul ediliyor.
13.01.2016
Köyde ve çevre de Havaların birkaç gündür aniden soğuması ile birlikte kar yağışı etkisini göstermeye başladı. 2015 Yılının son günlerinde etkili olan kar 30 cm’ i geçmiş durumda. Köyden ve karabulduk dan kar görüntüleri.
31.12.2015
Facebook'ta bu günlerde kullanıcıların duvarında paylaştığı ( 1 ocak 2016 den itibaren sözleşme şartlarını değiştireceğini ilan eden ; Facebook'un yeni kullanım koşullarına cevaben,) diye devam eden ) bu yazı ile önlem aldığını düşünüyor ancak bu paylaşım aslında hiçbir şey ifade etmeyen bir yazıdan başka bir şey değildir. İnternet trollerinin ağına düşmenizi sağlayan bu yazı paylaşanlara hiçbir fayda sağlamayan gereksiz bir yazıdır. Üyeler zaten üyelik sırasında anlaşma sağlamıştır. Kaldı ki .Facebook neden kendini sıkıntıya sokacak bu sözleşmeyi hazırlasın.
22.12.2015
... 10 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret320081
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK