sayfa içeriği

ANASAYFA

Giresun İl Özel İdaresinin çeşme projesi kapsamında yaptırdığı çeşmeler kervanına Köyümüz Arnavut Köy de dahil oldu. Muhtarımız Emrullah Alaşalvar ve Köylüler tarafından İmam lojmanının yanına inşaa edilen tarihi görünümlü taş çeşme Köyümüze hayırlı olsun diyoruz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
25.05.2015
Yarın açılışı gerçekleştirilecek olan Ordu ve Giresun illerimizin yüz yıllık hayali ve ülkemizin gururu tamamı deniz üzerine yapılmış bir teknoloji ve sanat şaheseri olan Ordu-Giresun havalimanımızın açılışına katılacak vatandaşlarımızın cuma namazlarını eda edebilmeleri için her türlü tedbir alınmış durumda. havalimanımızda ilk cuma namazı Ordu il müftüsü Ağbimiz Mustafa KOLUKISAOĞLU tarafından kıldırılacaktır. Bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.
21.05.2015
Evet Anılar Kuşlar gibidir uçar giderler. Bizlerde anılarımızı yıllar öncesinde bıraktık veonlar oralarda Tertemiz, masum ama yapayanlız kaldılar. Gelin O yıllara birlikte gidelim ama asla üzülmeyelim. Bu Geçmişten Anılardaki resimler Alfabetik sıraya göre yerleştirilmiştir. Yaş Faktörü baz alınmamıştır. Yadedelim. Saygılarımla Muzaffer DEVAMINI TIKLAYINIZ...
21.05.2015
22 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın katılımıyla gerçekleştirilecek. Açılış yapılacağı gün Cumhurbaşkanımızın Bulunduğu Uçak ile birlikte yolcuları taşıyan uçaklar la alana 5 adet uçak inecek. Ordu ve Giresun’un ortak gururu bir havaalanı var diyebiliriz. Türkiye’nin prestij projesinden bir tanesi, 2 bin 500 dönüm alan doldurularak yapılmış. Yılda 3 milyon yolcu kapasitesine sahip havalimanının bölgeye çok önemli katkılar sağlayacağı aşikardır. HAYIRLI OLSUN.
20.05.2015
Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl 19 Mayıs tarihinde kutlanan, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin[1] millî bayramıdır.[2]. 19 Mayıs1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkmıştır ve bugün İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Türk Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir
19.05.2015
15 Mayıs Cuma akşamını 16 Mayıs Cumartesi gününe bağlayan geceye denk geliyor. İslam âleminin heyecanla beklediği mübarek 2015 Miraç Kandili'ni hep beraber idrak edeceğiz. Sizlerde ailenizle, akrabalarınızla, sevdiklerinizele gecenin feyzinden faydalanın çünkü böyle önemli ve güzel günler her zaman ele geçmez. Kıymetini bilelim. KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.
15.05.2015
Halkalıvearnavuköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği onuncu yılını dernek üyeleri aileleri sevenleri ve uzaktan ve yakından kılan gönül dostları ile birlikte kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Yönetim Kurulu üyeleri geceye ktılımın istenilen çoğunlukta olmamasının üzüntü verici olduğunu dile getirirken, Birlik ve Dayanışma Derneği olarak Derneği daha canlı tutmak için çok daha fazla ilgi ve destek olması gerekir diye üzüntülerini dile getirirken Bu gayrete destek olunması gerektiğini dile gtirmişlerdir.
12.05.2015
Sabri Ülker Vakfı’nın 7 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Raffles Hotelde düzenlediği 3. Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Zirvesi, dünyaca ünlü bilim insanlarına ev sahipliği yaptı. Aralarında Harvard Üniversitesi Beslenme Bölümü Başkanı Prof. Walter Willett ve Prof. Dr. Gökhan Hotamışlığil’inde konuşma yaptığı zirvede, 2. Sabri Ülker Bilim Ödülü’nü aldı.
08.05.2015
Kuruluş tarihi 2005 Yılı olan Halkalı ve Arnavut Köy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuruluşunun 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Dernek yönetimi yaptığı açıklamada Çok kıymetli ve değerli üyelerini köylülerini ve tüm eş dost ve akrabalarını derneğin 10. yılı kuruluşu munasebetiyle düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik gecesine tüm üye ve köylülerini davet etmektedir. 09 mayıs cumartesi saat 19,00-23,00 arası
28.04.2015
Köylerde geçtiğimiz günlerde havalar bir ısınıyor bir soğuyodu. Son olarak 23 Nisan günü Köyde KAR sürprizi yaşandı. Etkili olan kar yağışı açan fındık bahçelerinde ve meyve ağaçların da don tehlikesi oluşturmaktadır.
23.04.2015
Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin 1444. yıl dönümünü birlik ve beraberlik duyguları içerisinde yaşamanın ve idrak etmenin mutluluğunu Yaşıyoruz. İnsanlığa bir kurtuluş müjdecisi olarak gönderilen, yaşantısı ve ahlakıyla insanlığa örnek olan insanlığın ufkunu aydınlatan, Yüce Allah'ın son elçisi Hz. Muhammed (s.a.v)'in kardeşlik, barış, huzur ve mutluluk dolu mesajlarının, günümüzde çok daha önemli ve anlamlı hale geldiğini görmekteyiz.
13.04.2015
Köylümüzden Doç. Dr. Cesarettin ALAŞALVAR, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine bağlı yedi enstitüden birisi olan Gıda Enstitüsünde dokuz yıldır Başuzman Araştırmacı olarak görev yapıyordu ve geçtiğimiz günlerde Gıda Enstitüsüne Müdür olarak atandı kardeşimiz . Sn. Doç.Dr. Cesarettin ALAŞALVAR ‘ ı kutluyor ve Başarılarının devamını diliyoruz…
13.04.2015
... 10 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret276868
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ


 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK