sayfa içeriği

ANASAYFA

Halkalıvearnavuköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği onuncu yılını dernek üyeleri aileleri sevenleri ve uzaktan ve yakından kılan gönül dostları ile birlikte kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Yönetim Kurulu üyeleri geceye ktılımın istenilen çoğunlukta olmamasının üzüntü verici olduğunu dile getirirken, Birlik ve Dayanışma Derneği olarak Derneği daha canlı tutmak için çok daha fazla ilgi ve destek olması gerekir diye üzüntülerini dile getirirken Bu gayrete destek olunması gerektiğini dile gtirmişlerdir.
12.05.2015
Sabri Ülker Vakfı’nın 7 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Raffles Hotelde düzenlediği 3. Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Zirvesi, dünyaca ünlü bilim insanlarına ev sahipliği yaptı. Aralarında Harvard Üniversitesi Beslenme Bölümü Başkanı Prof. Walter Willett ve Prof. Dr. Gökhan Hotamışlığil’inde konuşma yaptığı zirvede, 2. Sabri Ülker Bilim Ödülü’nü aldı.
08.05.2015
Kuruluş tarihi 2005 Yılı olan Halkalı ve Arnavut Köy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuruluşunun 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Dernek yönetimi yaptığı açıklamada Çok kıymetli ve değerli üyelerini köylülerini ve tüm eş dost ve akrabalarını derneğin 10. yılı kuruluşu munasebetiyle düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik gecesine tüm üye ve köylülerini davet etmektedir. 09 mayıs cumartesi saat 19,00-23,00 arası
28.04.2015
Köylerde geçtiğimiz günlerde havalar bir ısınıyor bir soğuyodu. Son olarak 23 Nisan günü Köyde KAR sürprizi yaşandı. Etkili olan kar yağışı açan fındık bahçelerinde ve meyve ağaçların da don tehlikesi oluşturmaktadır.
23.04.2015
Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin 1444. yıl dönümünü birlik ve beraberlik duyguları içerisinde yaşamanın ve idrak etmenin mutluluğunu Yaşıyoruz. İnsanlığa bir kurtuluş müjdecisi olarak gönderilen, yaşantısı ve ahlakıyla insanlığa örnek olan insanlığın ufkunu aydınlatan, Yüce Allah'ın son elçisi Hz. Muhammed (s.a.v)'in kardeşlik, barış, huzur ve mutluluk dolu mesajlarının, günümüzde çok daha önemli ve anlamlı hale geldiğini görmekteyiz.
13.04.2015
Köylümüzden Doç. Dr. Cesarettin ALAŞALVAR, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine bağlı yedi enstitüden birisi olan Gıda Enstitüsünde dokuz yıldır Başuzman Araştırmacı olarak görev yapıyordu ve geçtiğimiz günlerde Gıda Enstitüsüne Müdür olarak atandı kardeşimiz . Sn. Doç.Dr. Cesarettin ALAŞALVAR ‘ ı kutluyor ve Başarılarının devamını diliyoruz…
13.04.2015
170 yıldır halkımıza Hizmeti vazife edinen. Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü, 10 Nisan Polis Bayramı" Şerefli Türk Polis Teşkilatı için önem arz eden bir gündür. şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle ve hizmet aşkıyla çalışan bütün polislerimize şükranlarımızı sunuyor, başarı dileklerimizi, selam ve sevgilerimizi iletiyoruz.
10.04.2015
Yedi Haziran genel seçimlerinde Köyümüz den Aday adayı olan . iki değerli ve kıymetli insan Sn Yrd.Doç.Dr. TURHAN ALÇELİK ve Sn. Prof Yılmaz Can Gönül ister di ki her ikisi de listede olsun. Ama Her şeyin hayırlısı diyoruz. Yedi Haziran seçimlerinde AK PARTİDEN Giresun Listesinin ilk sırasında olan ve Vekilliği kesin Yrd.Doç.Dr. TURHAN ALÇELİK ‘e şimdiden görevinin İlimize Milletimize Köyümüze hayırlı olmasını diliyoruz.
08.04.2015
21,03,2015 Cumartesi günü itibariyle sabah saatlerinde başlayan başlayan yağmur ve soğuk hava ilkndi satlerinden sonra yerini kar yağışına bıraktı. İNŞ ALLAH Fındık üzerinde olumsuz bir etki yapmaz. 8ı
21.03.2015
100′ncü yılda millet olarak çok gururluyuz. Böyle büyük bir zafer, her millete nasip olmaz. 100 yıl önce 16 büyük devlet kurmuş, büyük bir milletin son devleti olan Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihten silinmesi bu cennet vatanımızın işgal edilerek, elimizden alınması için, Mehmet Akif Ersoy’un deyimi ile ‘Kimi Hindu kimi yamyam, kimi bilmem ne bela’ dedikleri İngiltere’nin, Fransa’nın öncülüğünde bütün sömürgelerin toplanarak bu cennet vatanımıza haksız, hukuksuz ve ahlaksız büyük saldırısıyla milletimiz karşı karşıya kalmışlardır.
17.03.2015
Domuz gribi, mevsimsel grip gibi, solunum (hava) yoluyla bulasir. Hastalanan kisi; öksürürken ve hapsirirken havaya virüslü tükürük zerrecikleri yayilir. Hasta olmayan kisiler bu zerreciklerle temas ederse virüs onlara da bulasir. Söyle ki; kisi, grip virüsünün bulasma oraninin yüksek oldugu masa, sandalye gibi yüzeylere dokunduktan sonra ellerini, agiz, göz ya da burnuna götürürse hastalik etkenini kendi vücuduna bulastirmis olur.
16.03.2015
Mart Ayı köyde güzellikleri göstermeya başladı. Son Cemrenin toprağa düşmesi ile birlikte bahçeler ve ağaçlar süslenmeye bahçeler yeşil elbiselerini giyinmeye başladı. Bereketli ve güzel bir yıl diliyoruz. KÖYDEN GÖRÜNTÜLER Abdullah Ay dan.
10.03.2015
... 10 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret270352
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85575.8791
Euro6.56606.5923
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ


 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK