sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

İbrahim Şentürk yirmi beş yılı aşkın bir süredir Dortmund’da farklı kurumlarda entegrasyon kurslarında Almanca öğretmenliği yapıyor. Tecrübeli öğretmen Şentürk, öğrenciler arasında dostluklar ve arkadaşlıkların pekişmesini sağlamak için Unna Anadolu Restaurant’da akşam yemeğinde kurs öğrencileriyle bir araya geldi.
07.07.2018
Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda, Elveda ey Şehr-i Rahmet elveda, Elveda ey, Elveda ey Şehr-i Kur'an elveda. Onbir aylık yoldan geldin, Mü"minlere rahmet oldun, Asilere azab oldun, Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda. Onbir ayın sultanısın, Dertlilerin dermanısın, Hakk'ın bize ihsanısın, Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda.
13.06.2018
2017-2018 eğitim yılı 18 milyon öğrenci için bugün sona eriyor Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi. Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre 2018-2019 eğitim öğretim yılı 17 Eylül 2018 Pazartesi başlayacak. Karnelerini alan yavrularımızın geleceğimizin teminatı olduklarını unutmamalıyız. Fedakar Öğretmenlerimizi de ayrıca kutlar, Tüm yavrularımıza üstün başarılar diler, tatillerini güzelliler içerisinde geçirmelerini temenni ederiz.
08.06.2018
Giresun Kudüs için Giresun Merkezde Yürüdü. "Giresun 15.05.2018 Salı günü Kudüs için bir araya geldi Mazlumlara dua, Zalim ve işgalci ABD ile İSRAİL 'e beddua yapıldı. ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM...Sologanları yankılandı
16.05.2018
Keşap İlçemiz Turizm Fakültesi İnşaat çalışmalar hızla devam etmekte Toplam 7000 m2 lik inşaat alanına sahip olan Keşap Turizm Fakültesi tamamlandığında Keşap ilçemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacak olup fakülteye öğrencilerin gelmesiyle İlçede aynı zamanda canlılık kazanacak.
16.05.2018
Ramazanı Şerif: Kelimenin manası"Adaletli, Kutsal, Şerefli, Doğruluk, Soylu ve temiz. " anlamına gelir. Mübarek Ramazan ayı 11 ayın sultanıdır. Ümmeti Muhammed'in ayıdır. Gündüzleri oruçla, geceleri teravih namazlarıyla geçiriniz. Ramazanı Şerif Kur'an ayıdır. Bu sebeple, Kur'an okumasını bilen herkes bu ayda hatim yapmalıdır. Ramazan ayının eveli rahmet, ortası mağfiret, sonuda cehennemden azaddır.
15.05.2018
Ramazan’da daha fazla iftar ve sahur sofrasına hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak için “Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay, kendi öz kaynaklarından da yüzbinlerce aileye yardım yapacak. Kızılay, Ramazan ayı boyunca yurtiçi ve yurtdışında yapacağı faaliyetle 10 milyon ihtiyaç sahibine ulaşarak, iyilik çınarı olduğunu bir kez daha gösterecek.
14.05.2018
Giresun Keşap Unaca Köyün'de Emekli Öğretmen Arif Ataç 'dan örnek davranış. Sn. Arif Öğretmen Köyde Okuma Yazma Bilmeyenlere Okuma yazma konusunda öğrenmelerine yardımcı olarak büyük taktir toplamıştır. Teşekkürler Arif Hocam.
02.05.2018
Giresun Keşap Karabulduk Köyün de Mezarlık ile ilgili mükemmel bir çalışma Mezarlıkla ilgili harika bir yer tahsis eden ve kullanım açısından projelendirilen karmaşayı ortadan kaldıran bu çalışmadan dolayı Yalçın muhtarı kutluyoruz .Her Muhtarın örnek alması gereken çalışmalar bunlar. Muhtara büyük destek veren herkese teşekkür etmek gerekir.
02.05.2018
Türkiye'nin tarih itibarıyle en uzun üçüncü büyük Tüneli olacak olan Eğribel Tüneli'nde son 55 metreye gelindi .Tünel 5 bin 909 metre uzunluğunda olup çift tüplüdür. "Yeşil' Yaylalardan den bozkır'a açılan Eğribel Tüneli" bu özelliği ile bu güzergahta seyahat edenlerin 5 dakikada geçişini sağlayacak.
24.04.2018
İl Özel idaresi nin gerçekleştirdiği Arnavutköy,yenicehisar bağlantısında altyapı çalışması hızla devan etmektedir. Özellikle Arnavut Köy ve çevresini Duroğlu beldesine bağlayan ve Yayla yolu mesafesini önemli ölçüde kısaltan Yol grarderle temizlenerek stablize çakıllama işlemi yapılmaktadır. Çalışmalar hizlı bir şekilde devam etmektedir. Hayırlı ve uğurlu olsun.
23.02.2018
Giresun İli Keşap İlçesi Karabulduk ' da Halil Yılmaz Kardeşimiz uzun süredir yazmakta olduğu siirlerini İlk kitabını yayınlayarak bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kitabı ile kanıtlamıştır. Bunun bir başlangıç olduğunu arkasının geleceğini umuyor ve kendisini kutluyoruz. Şiirlerinin Devamını bekliyoruz. Ben ağaçta asılı değirmen armudu Zemheri ayında çocukların umudu Sevmiyorum yağmur getiren bulutu Vur artık beni bekçilerim uyudu.
15.02.2018
... 13 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret354284
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.433713.4875
Euro15.247015.3081
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK


 
BAĞIMLI OLMA