sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Toplumsal huzurumuzun, Milletimizin emniyetinin ve huzurunun güvencesi olan Türk Polis teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. 176 yıldır cesaretle, azimle, şevkle canı gönülden bu Vatan İçin çalışan çabalayan tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, şehit polislerimize Allah’tan rahmet yakınlarına metanet ve sabırlar diliyoruz.
07.04.2021
Geçtiğimiz hafta sahasında İstanbulspor ile berabere kalan Lider Giresunspor Haftayı İzinsiz geçirerek çalışmalarını sürdürdü. Son haftalardaki düşük performansı geride bırakarak 09.04.2021 Cuma günü Saat 16: da oynayacağı Eskişehir maçından üç puanla dönerek zirvedeki yerini korumaya çalışacak. Biz de takımımıza başarılar diliyoruz.
07.04.2021
Son günlerde Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk hava tabakası Kar getirdi. Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır sözü gerçek oldu. 23.03.2021 Salı günü başlayan kar yağışı kesik aralıklarla yağmaya devam etmekte. Fazla etkili olmasa da Mart ayında bahçelerin açmaya başladığı bu günlerde Kış manzarası yaşatmaktadır.
25.03.2021
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Ankara’dan Giresun’umuzla ilgili bir haber paylaştı. TOKİ Başkanı Sn. Ömer Bulut ile yapmış olduğu görüşme sonrası Millet Bahçesi projesine start verdiklerini söyledi. Sn. Aytekin Şenlikoğlu TOKİ Başkanımız Sn. Ömer Bulut ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Millet Bahçesi projemize start veriyoruz. Giresun Milletvekilimiz Sn. Kadir Aydın beyle birlikte TOKİ Başkanıyla yapmış olduğumuz görüşmede Millet Bahçesi ve Millet Bahçesi’ne ait Sosyal Donatılar inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme ihalesini 15 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştireceklerini açıkladı. Güzel şehrimize ve bu şehrin güzel insanlarına hayırlı ve uğurlu olsun temennilerinde bulundu.
25.03.2021
Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır. Türk milletinin Çanakkale 'de elde ettiği zafer, bütün dünyaya verilmiş bir insanlık dersidir. Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır. Çanakkale şehitlerimizi minnetle saygı ile anıyoruz.
17.03.2021
Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım. (Muzaffer Kolukısaoğlu )
13.03.2021
Ezelden beri hür yaşamış bir milletin ideallerini, milli-manevi değerlerini ortaya koyan; milli mücadele günlerinin meşakkatini ve zafere olan inancı taşıyan İstiklâl Marşımız, milletimizi tarih boyu diri tutmuş ve güçlü kılan değerlerle sarıp sarmalamıştır. İstiklâl Marşımız, kurtuluş mücadelesinin verildiği bir dönemde yazılarak, Anadolu’da yakılan istiklâl meşalesini kuvvetlendirmiş, istiklâlimizin ve istikbâlimizin yegane sembolü olmuştur.
12.03.2021
Dünya sağlık örgütü COVİT-19 salgınını pandemi olarak ilan etmiş ve ülkemizde de hızlı reaksiyon göstermiştir. Bu yüzden ülkemizde de tedbirlerin alınması gerekliliği hasıl olmuştur. Bu nedenle İlimiz için de bazı tedbirler gündeme gelmiştir. Giresun İli Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, 18/02/2021 tarihinde Vali Enver ÜNLÜ Başkanlığında Valilik Makamında toplanarak ekteki kararları almıştır. (Devamında)
19.02.2021
Giresun Keşap Halkalı Köyünden Mehmet Yılmaz Kardeşimizin babası Osman Yılmaz Abimiz Vefat etmiştir. Allah (C.C) mekanını Cennet Bahçelerinden eylesin İnşallah Tüm Yakınlarına ve sevenlerine Sabırlar diliyoruz. Ceneze Halkalı Köyünde Toprağa verilecektir.
18.02.2021
Giresun Keşap Arnavut Köyümüzden kısa süre önce vefat eden merhum öğretmen, Aslan ve Ercan Alaşalvar’ın babası SALİH Alaşalvar (Salnin Musatafanın) oğlu vefat etmiştir Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Tüm sevenlerine ,ailesine Yüce mevladan sabırlar diliyoruz. Rabbim Mekanını Cennet Eylesin.
17.02.2021
Lütfen dikkat edelim. Tedbirlere uyalım. Giresun İlimiz ve komşu İller ön sıralarda yer almaktadır. Tedbiri elden bırakmayalım. Bakanlığın "covid19.saglik.gov.tr" adresinde Türkiye haritası üzerinden yayımlanan verilere göre, Giresun İlimiz ve komşu iller Ön sıralarda yer anlaktadır. her 100 bin kişide illere göre haftalık (8-14 Şubat) Kovid-19 vaka sayısı şu şekilde sıralanmaktadır (Devamında)
16.02.2021
Ülke genelinde olduğu gibi Giresun Keşap ve Köylerinde de havalar mevsim normallerinin üzerinde seyretmekte idi. Uzun süre önde etkili olan Kar yağışı sonrası havalar tekrar ısınması ile bahçeler ve meyve ağaçları yaprak açmaya başlamıştı. Nihayet Havalar soğuyarak Tekrar Kar kendini göstermiş ve etkili bir şekilde yağış görülmektedir.
16.02.2021
 9  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret424630
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.839428.9549
Euro31.681531.8084
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA