sayfa içeriği

ANASAYFA

Türkiye'nin tarih itibarıyle en uzun üçüncü büyük Tüneli olacak olan Eğribel Tüneli'nde son 55 metreye gelindi .Tünel 5 bin 909 metre uzunluğunda olup çift tüplüdür. "Yeşil' Yaylalardan den bozkır'a açılan Eğribel Tüneli" bu özelliği ile bu güzergahta seyahat edenlerin 5 dakikada geçişini sağlayacak.
24.04.2018
İl Özel idaresi nin gerçekleştirdiği Arnavutköy,yenicehisar bağlantısında altyapı çalışması hızla devan etmektedir. Özellikle Arnavut Köy ve çevresini Duroğlu beldesine bağlayan ve Yayla yolu mesafesini önemli ölçüde kısaltan Yol grarderle temizlenerek stablize çakıllama işlemi yapılmaktadır. Çalışmalar hizlı bir şekilde devam etmektedir. Hayırlı ve uğurlu olsun.
23.02.2018
Giresun İli Keşap İlçesi Karabulduk ' da Halil Yılmaz Kardeşimiz uzun süredir yazmakta olduğu siirlerini İlk kitabını yayınlayarak bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kitabı ile kanıtlamıştır. Bunun bir başlangıç olduğunu arkasının geleceğini umuyor ve kendisini kutluyoruz. Şiirlerinin Devamını bekliyoruz. Ben ağaçta asılı değirmen armudu Zemheri ayında çocukların umudu Sevmiyorum yağmur getiren bulutu Vur artık beni bekçilerim uyudu.
15.02.2018
Giresun Eski Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Turhan Alçelik İstanbul Başakşehir 1.Etap da tam teşekküllü Hacamat Kliniği açarak muayene ve tedavilere başladı. Her türlü Kronik Hastalığı olanlar ve Göz Rahatsızlıkları olan bütün hemşerilerimiz kendi evi gibi gidebilirler...
19.12.2017
Giresun’un uYeni Stadyumu'nun yapımı sürüyor. 11 Kasım 2016 tarihinde temeli atılan yeni stadyumun kaba inşaatının yüzde 50 oranında tamamlandığı belirtildi. Giresun’un uYeni Stadyumu'nun yapımı sürüyor. 11 Kasım 2016 tarihinde temeli atılan yeni stadyumun kaba inşaatının yüzde 50 oranında tamamlandığı belirtildi.
28.11.2017
Topal Osman Ağa 1883 senesinde Giresun'un Hacıhüseyin Mahallesinde doğmuştu. Babası Hacı Mehmet Efendi ve dedesi İsmail Kaptan, Giresun'un önde gelen eşrafları arasındaydılar. Oğluna 3.Halife'nin ismi olan; Osman, ismini koymuştu. Küçük Topal Osman Ağa, 10-12 yaşlarında mahallede oyun oynarken, 20-30 kişilik arkadaşlarını o yönetir ve hep savaş oyununu seçerdi.
20.11.2017
TMO fındık alımlarına devam ediyor. Yapılan açıklamada İleri tarihli olan randevuların öne çekilerek fındık alımları daha da hızlandırılmıştır denildi . TMO nun Alım Fiyatları; Giresun kalite 10.50 TL-Kg – Levant kalite; 10.00 TL-Kg’dır. 44 alım noktasında yaklaşık 36 bin üreticiden 60 bin ton fındık satın alınmıştır. Ürün bedeli olarak üreticilere ise 420 milyon TL ödeme yapılmıştır. Önümüzdeki hafta da 180 milyon TL daha ödeme yapılacaktır. Açıklamasında bulunulmuştur.
30.10.2017
Keşap İlçemizin Önemli Caddelerinden olan Ve Her Keşaplının Muhakkak Ayak bastığı Hükümet caddesinde üst yapı çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Yapılan çalışmalarla alt yapı çalışmaları bitirildi ve üst yapı parke çalışmaları da hızla devam ediyor.' Sn. Belediye Başkanımız Mehmet Emür beye Teşekkür ediyoruz.
16.03.2017
İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Bünyesinde Kaymakamlık, Emniyet müdürlüğü İlçe Mal Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü,Sosyal dayanışma Vakfı, Tapu Kadastro,Ve İlçe özel idareye hizmet verecek Keşap Hükümet Konağı İnşaatı Tamamlandı
10.03.2017
Keşap İlçemizin Çevre köylerle önemli bir bağlantı noktası konumunda olan Gazhane Caddesinde Modern Cadde Düzenlemesi Hızla Devam Ediyor.Gazhane Caddesi Parke ve Işıklandırma Çalışmalarıyla güzel bir görünüme kavuşacak . çalışmalar kış nedeni ile durmuştu ve kaldığı yerden hızla devam etmeye başladı.
07.03.2017
Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık, kış mevsiminin olumsuzlukları nedeniyle düşük kan bağışının ortaya çıkardığı açığın, acil durum stoklarından karşılandığını belirterek, kan bağışı çağrısında bulundu. Türkiye genelinde 60 bin olması gereken stok seviyesinin 30 bin civarına düştüğünü açıklayan Kınık, ülkenin bir yıllık kan bağışı ihtiyacının 2,5 milyon olduğunu kaydetti.
13.01.2017
Daha önce yapılan açıklama ile hava hudut kapısı olarak belirtilen ve uluslar arası uçuşlara açılan Ordu Giresun Havalimanı 1 Kasım tarihinden sonra gümrüklü havalimanı statüsünde hizmet vermeye başlıyor. Yurt dışına aktarmalı olarak seyahat edecek yolcular Ordu Giresun Havalimanında gümrük işlemlerini yaptıktan sonra bagajlarını varacakları havalimanından direkt teslim alabilecekler. Ara aktarmalarda yolcular bagaj aktarmasıyla uğraşmayacak.
03.11.2016
 9  ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret320081
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK