sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresunspor İstanbulspor Yenilgisinin ardından Kendi isteği ile istifa edem Erkan Sözeri sonrası Yeni Teknik direktör Hakan Kutlu İle bir artı bir yıllığına anlaşma sağladığını duyurdu.
18.09.2019
Aziz Milletimizin geleceğini emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 2019/2020 eğitim-öğretim yılının; milletimiz ve devletimiz için hayırlı olmasını, evlatlarımıza başarı ve mutluluklar getirmesini temenni ediyoruz. 2019/2020 eğitim öğretim yılı tüm öğretmenlerimize idarecilerimize öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH.
09.09.2019
Bu yıl da fındık sezonu kapanmak üzere . Fındık üreticisi bin bir zorluklarla topladığı fındığı Şimdi de kurutma derdi ile baş başa. Havaların sürekli yağmurlu geçmesi sebebi il toplamada sıkıntı çeken üretici, yine aynı durumla karşı karşıya havaların sürekli yağışlı geçmesi patozdan çekilen fındığın kurutulmasını engelliyor. Üretici fındığını kurutmak için sahillere,yaylalara, Şebinkarahisar yollarına şehir merkezlerine inerek sorunlarını çözmeye çalışıyor. ALLAH KOLAYLIK VERSİN DİYORUZ.
02.09.2019
Giresun Keşap Arnavut Köy den Molla Gillerden Merhum Hasan in oğlu Mitat Can ın Kardeşi Ali Can Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 27.08.2019 Salı Günü Arnavutköy Aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Mevlâ Rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
26.08.2019
Üreticiler, sezona umutlu girerken, her sezon başında olduğu gibi bu sezon başında da fındıkların erken toplanmasıyla ilgili tartışmalar bu sezonda yaşanıyor. üreticiler, açıklanan resmi fındık toplama tarihlerini beklemeden bahçelere girdiler. Kimileri, kendileri fındıklarını toplarlarken, kimileri de amele tutup fındıklarını toplatıyor.
08.08.2019
Giresun Keşap ARNAVUT KÖY DEN Şaban Güler ‘in Oğlu Sevim Güler İn Eşi Sedat Ve Vedat Gülerin Babaları Raşit, Hasan, Hüseyin, Okay Güler in Kardeşleri Erdek De Vefat Etmiş ve Aynı Yerde 27.07.2019 günü Defnedilmiştir. Mevla Rahmet Eylesin. Tüm Yakınlarına Sabırlar Diliyoruz.
30.07.2019
Cumhurbaşkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda fındık taban fiyatlarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklama fındık fiyatlarına ilişkin şunları söyledi: -Fındık üreticisine 8,5 milyar lira destekleme ödemesi yaptık. Fırsatçılar devreye girince TMO vasıtasıyla müdahale ettik, fiyatlar olması gereken seviyelere çıktı. Bu yıl yüzde 50 randıman esasına göre Giresun kaliteli kabuklu fındık için taban fiyat 17 lira, levant kaliteli kabuklu fındık için taban fiyat 16,5 lira.
26.07.2019
Fındık üreticilerine müjdeli haber geldi. AK Parti Giresun Milletvekili Sn. Kadir Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ‘fındık fiyatıyla’ ilgili görüşme yaptıklarını ifade ederek, “Fındık Üreticimizin yüzünü güldüreceğiz. Ankara’da milletvekili arkadaşlarımızla birlikte girişimde bulunarak konu ile ilgili düşüncemizi Cumhurbaşkanımıza ilettik.. Kendisi Temmuz’da bu ay fiyatın açıklanacağını ve Tarım Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli ile görüştüğünü söyledi.
11.07.2019
Giresun'da fındık toplama işinde çalışacak işçilerin günlük yevmiyesi asgari 85 lira olarak belirlendi. Giresun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, hasat zamanının yaklaşması nedeniyle fındık toplama işinde çalışacak işçilere ödenecek ücretlerin tespit edilmesi amacıyla komisyon oluşturulmuştur..
10.07.2019
17 Eylül 2018 Pazartesi başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılı, sona erdi. Öğrenciler, eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atacakları yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline başlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Tatile öğrencilerden sonra başlayacak öğretmenlerin ise mesleki çalışmalarının ilk haftası 17-21 Haziran, 2. haftası da 24-28 Haziran olarak planlandı.
15.06.2019
Giresun Üniversitesi Rektörlüğünde değişime gidilmiştir. Yeni Rektör Prof. Dr. YILMAZ CAN Olmuştur. Giresun Üniversitesi Rektörlüğüne atanan değerli Kardeşimiz Prof. Dr. YILMAZ CAN ‘a Bu güzel görevinde başarılar diliyoruz. GİRESUNUMUZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH...
01.06.2019
Giresun Keşap Halkalı Köyünde Her Ramazan ayında İftar yemeği veriliyordu bu Yıl İftar Kadir gecesine denk gelmiştir. İftar programından sonra Camide gecenin anlamına binaen Proğram gerçekleştirildi. Emeği geçenlerden Rabbim razı olsun.
01.06.2019
 9  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam69
Toplam Ziyaret351215
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK


 
BAĞIMLI OLMA