sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Sultan II. Mehmed'in komutanlığında 54 günlük kuşatmanın sonucunda 29 Mayıs 1453'te gerçekleşen fetih ile 1500 yıllık Doğu Roma İmparatorluğu yıkıldı, Orta Çağ bitip, Yeni Çağ başladı. 2022 yılında İstanbul'un fethinin 569. yılı kutlu olsun İnşallah.
29.05.2022
Giresun Keşap Arnavutköy den merhum Helim alcelikin oğlu merhum Seladdin Alcelik ve merhum Tasin Alcelik ve Ahmet alcelikin kardeşleri Şükrü Alcelik rahmeti Rahmana kavuşmuştur cenazesi 17.05.2022 bugün Karadenız Nur Camiinde ikindi namazını müteakip kılınacak Cenaze namazı sonrası Pelitli mezarlığında Gebze'de toprağa verilecektır. Allah Rahmet eylesin mekanı cennet Olsun İnşallah.tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
17.05.2022
Kadir Gecesi; rahmet, mağfiret ve günahlardan arınma mevsimi olan on bir ayın Sultanı Ramazan ayının kalbi mesabesindedir. Yüce Allah (c.c.), Kadir Gecesi’nde Kur’an’ı Hz. Peygamber’e indirerek, melekleri yeryüzüne göndererek ve o geceyi, içinde Kadir Gecesi bulunmayan bin aydan hayırlı kılarak ona müstesna bir değer vermiştir. Kadir Gecesi nedir? Kadir kelimesi sözlükte, “güç, şeref, hüküm, kıymet” anlamlarına gelmektedir. Kadir Gecesi terkibi ise dinî literatürde “Ramazan ayında Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı gece” manasında kullanılmaktadır.
27.04.2022
Halkalı Köyü Muhtarı Sait Uçar yapmış olduğu duyuruda 27 Nisan Çarşamba (kadir gecesi) Halkalı köyü cami yanda iftar yemeği verileceğini, belirterek Tüm halkımız davetlidir. 2 yıl corona dan dolayı yapamadığımız iftar yemeğini tekrar yapmayı nasip eden Allah'a şükür ler olsun.Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Dedi. Allah kabul ve makbul eylesin İnşallah.
26.04.2022
Giresun Keşap ilçesi Arnavutköyünde ilk defa İlki gerçekleştirilen İftar yemeğinde bir araya gelindi. Organizasyon sorumlusu Adil Güler ve Erdoğan Alçelik ile köylüler bir araya gelerek İmece usulü olarak 35 kişinin katkısıyla Ramazan Ayı Rahmet ve bereket ayı Birlik ve Beraberlik, Paylaşmak Ayı diyerek Tüm Köylülerin ve civar köylerden katılım ile yaklaşık 220 kişinin davete katılımı ile iftar yemeğinde bir araya gelindi. Cami imamı ADEM KUZİK 14 Hafız ve imamı davet ederek iftar öncesi kuranı kerim ve ilahiler okundu.
25.04.2022
23.04.2022 Cumartesi akşam Giresun Keşap Arnavut köy İftar yemeğine Hazırlanıyor. Manevi duyguların zirve yaptığı bu Mübarek Ramazan ayında Köyde Hayırseverlerin katkıları ile düzenlenen İftar programı Köylüler eş dost ve davetli misafirler eşliğinde gerçekleştirilecek. Rahmet ve mağfiret ayında sofraları paylaşmanın mutluluğuna erişilecek. Bu vesile ile emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor ve hayırlı İftarlar diliyoruz.
23.04.2022
Keşap Ziraat Odasından üyelere yapılan açıklamada 25.04.2022 Pazartesinden İtibaren Fındık bahçelerinde küllenme hastalığına karşı ilaçlı mücadeleye başlanılabileceğinden Arıcıların bu konuda gerekli önlemleri almaları, ilaçlı bahçelerde ayrıca hayvan otlatılmaması meyve ve sebze yenmemesı hususlarında uyarıda bulunulmuştur. Yön. Kur. Baş. Abdullah Şahin.
23.04.2022
Giresun Keşap İlçesi Çamlıca Köyü Duman mahallesinde gündüz çıkan yangında şiddetli rüzgarın etkisi ile 4 ev tamamen yanmıştır. Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşallah..
18.04.2022
Şehitlerin anıldığı bu özel haftanın başlangıç tarihi 14 Nisan 2022 Perşembe, bitiş tarihi ise 20 Nisan 2022 Çarşambadır. Şehitler Haftasında Bu vatan İçin Canını veren Tüm Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhlarınız Şaad mekanlarınız Cennet olsun İnşallah.
14.04.2022
DSİ 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan Rize'de 9, Giresun'da ise 26 olmak üzere toplam 35 istasyonun ise kısa sürede tamamlanacağını kaydetti. Giresun’da daha önce 23 istasyon kurulmuştu. Taşkınlarla mücadelede, havzadaki su seviyesinin yükselmesinin tespitinin vatandaşların can ve mal kaybını önleyebilmek adına hayati önem taşıdığını belirten Sn. Kılıçaslan, bunun için buralarda radar sensörü ile çalışan erken uyarı sisteminin devreye sokulduğunu ifade ettiler. Giresun'da da 49 istasyondan 23'ü kuruldu
11.04.2022
Bu yıl Türk polis Teşkilatının 177. Yıl dönümü kutlanmakta. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177'inci yıl dönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında törenler düzenlendi. Siyasiler de teşkilatın kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajları yayınladı.
11.04.2022
İslamiyet'in şartlarından olan oruç ibadetinin gerçekleştiği ve on bir aydan daha hayırlı olarak ifade edilen bu mübarek ayın gelmesiyle beraber İslam alemi manevi huzur ile dolup taşacak. İnşallah. İmanın, ibadetin, güzel ahlakın, ümmet bilincinin ve İslam kardeşliğinin pekiştiği mübarek ayın gelişi Müslüman alemi tarafından huzurla karşılanıyor. Rabbim bu Güzelliği doya doya yaşamayı nasip etsin İnşallah.
01.04.2022
 7  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret454398
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA