sayfa içeriği

ANASAYFA

Ramazanı Şerif: Kelimenin manası"Adaletli, Kutsal, Şerefli, Doğruluk, Soylu ve temiz. " anlamına gelir. Mübarek Ramazan ayı 11 ayın sultanıdır. Ümmeti Muhammed'in ayıdır. Gündüzleri oruçla, geceleri teravih namazlarıyla geçiriniz. Ramazanı Şerif Kur'an ayıdır. Bu sebeple, Kur'an okumasını bilen herkes bu ayda hatim yapmalıdır. Ramazan ayının eveli rahmet, ortası mağfiret, sonuda cehennemden azaddır.
15.05.2018
Ramazan’da daha fazla iftar ve sahur sofrasına hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak için “Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay, kendi öz kaynaklarından da yüzbinlerce aileye yardım yapacak. Kızılay, Ramazan ayı boyunca yurtiçi ve yurtdışında yapacağı faaliyetle 10 milyon ihtiyaç sahibine ulaşarak, iyilik çınarı olduğunu bir kez daha gösterecek.
14.05.2018
Giresun Keşap Unaca Köyün'de Emekli Öğretmen Arif Ataç 'dan örnek davranış. Sn. Arif Öğretmen Köyde Okuma Yazma Bilmeyenlere Okuma yazma konusunda öğrenmelerine yardımcı olarak büyük taktir toplamıştır. Teşekkürler Arif Hocam.
02.05.2018
Giresun Keşap Karabulduk Köyün de Mezarlık ile ilgili mükemmel bir çalışma Mezarlıkla ilgili harika bir yer tahsis eden ve kullanım açısından projelendirilen karmaşayı ortadan kaldıran bu çalışmadan dolayı Yalçın muhtarı kutluyoruz .Her Muhtarın örnek alması gereken çalışmalar bunlar. Muhtara büyük destek veren herkese teşekkür etmek gerekir.
02.05.2018
Türkiye'nin tarih itibarıyle en uzun üçüncü büyük Tüneli olacak olan Eğribel Tüneli'nde son 55 metreye gelindi .Tünel 5 bin 909 metre uzunluğunda olup çift tüplüdür. "Yeşil' Yaylalardan den bozkır'a açılan Eğribel Tüneli" bu özelliği ile bu güzergahta seyahat edenlerin 5 dakikada geçişini sağlayacak.
24.04.2018
İl Özel idaresi nin gerçekleştirdiği Arnavutköy,yenicehisar bağlantısında altyapı çalışması hızla devan etmektedir. Özellikle Arnavut Köy ve çevresini Duroğlu beldesine bağlayan ve Yayla yolu mesafesini önemli ölçüde kısaltan Yol grarderle temizlenerek stablize çakıllama işlemi yapılmaktadır. Çalışmalar hizlı bir şekilde devam etmektedir. Hayırlı ve uğurlu olsun.
23.02.2018
Giresun İli Keşap İlçesi Karabulduk ' da Halil Yılmaz Kardeşimiz uzun süredir yazmakta olduğu siirlerini İlk kitabını yayınlayarak bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kitabı ile kanıtlamıştır. Bunun bir başlangıç olduğunu arkasının geleceğini umuyor ve kendisini kutluyoruz. Şiirlerinin Devamını bekliyoruz. Ben ağaçta asılı değirmen armudu Zemheri ayında çocukların umudu Sevmiyorum yağmur getiren bulutu Vur artık beni bekçilerim uyudu.
15.02.2018
Giresun Eski Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Turhan Alçelik İstanbul Başakşehir 1.Etap da tam teşekküllü Hacamat Kliniği açarak muayene ve tedavilere başladı. Her türlü Kronik Hastalığı olanlar ve Göz Rahatsızlıkları olan bütün hemşerilerimiz kendi evi gibi gidebilirler...
19.12.2017
Giresun’un uYeni Stadyumu'nun yapımı sürüyor. 11 Kasım 2016 tarihinde temeli atılan yeni stadyumun kaba inşaatının yüzde 50 oranında tamamlandığı belirtildi. Giresun’un uYeni Stadyumu'nun yapımı sürüyor. 11 Kasım 2016 tarihinde temeli atılan yeni stadyumun kaba inşaatının yüzde 50 oranında tamamlandığı belirtildi.
28.11.2017
Topal Osman Ağa 1883 senesinde Giresun'un Hacıhüseyin Mahallesinde doğmuştu. Babası Hacı Mehmet Efendi ve dedesi İsmail Kaptan, Giresun'un önde gelen eşrafları arasındaydılar. Oğluna 3.Halife'nin ismi olan; Osman, ismini koymuştu. Küçük Topal Osman Ağa, 10-12 yaşlarında mahallede oyun oynarken, 20-30 kişilik arkadaşlarını o yönetir ve hep savaş oyununu seçerdi.
20.11.2017
TMO fındık alımlarına devam ediyor. Yapılan açıklamada İleri tarihli olan randevuların öne çekilerek fındık alımları daha da hızlandırılmıştır denildi . TMO nun Alım Fiyatları; Giresun kalite 10.50 TL-Kg – Levant kalite; 10.00 TL-Kg’dır. 44 alım noktasında yaklaşık 36 bin üreticiden 60 bin ton fındık satın alınmıştır. Ürün bedeli olarak üreticilere ise 420 milyon TL ödeme yapılmıştır. Önümüzdeki hafta da 180 milyon TL daha ödeme yapılacaktır. Açıklamasında bulunulmuştur.
30.10.2017
Keşap İlçemizin Önemli Caddelerinden olan Ve Her Keşaplının Muhakkak Ayak bastığı Hükümet caddesinde üst yapı çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Yapılan çalışmalarla alt yapı çalışmaları bitirildi ve üst yapı parke çalışmaları da hızla devam ediyor.' Sn. Belediye Başkanımız Mehmet Emür beye Teşekkür ediyoruz.
16.03.2017
 4  ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret276868
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ


 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK