sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Eğitim-öğretim yılını tamamlayarak tatile giren ve karne sevinci yaşayan yavrumuzu kutluyor, kıymetli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. Hayatınız. Boyu başarılar diliyoruz.
16.06.2023
07.06.2023
Karatepe Grup suyu hattında yağan yağmurlar sonucu hasar meydana gelmiştir. Yetkililerin müdahalesi sonucu yoğun çabalar harcayarak vatandaşlarımızın mağduriyetini giderilmesi noktasında sabah 8 akşam 8 saatleri arasında sayın Köy muhtarlarımızın katkısı ile beraber çalışılmış ve sorun giderilmiştir. il özel idaresi ve Keşap Kaymakamlığımıza ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
24.05.2023
Ramazan Bayramı sonrası başlayan yağmurların ardından sıcaklık seviyesinin düşmesi ile birlikte 29.012023 itibariyle Yükseklere Nisan karı yağdı. Nisan ayının son günlerinde yağan kar ilgi uyandırdı.
29.04.2023
26.04.2023
Büyük önder Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan tarihçesi ile gündeme geliyor. Hem bayram hem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı gün olan 23 Nisan 1920, halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.
23.04.2023
Onbir ayın sultanı Ramazan ayını Hayırlısı ile tamamladık şükür Ramazan bayramına erişmek nasip oldu. Rabbım nice Ramazanlar ve Bayramlar görmeyi ümmet' i Muhammed'e nasip etsin İnşallah.
21.04.2023
Giresun Keşap Arnavut köy olarak hayır severlerin katkısı ile Ramazan ayı iftar daveti gerçekleştirildi. Keşap İlçe Müftüsü Sn. Hüseyin İsproğlu Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Yılmaz Can, emekli müftü Mustafa KOLUKISAOĞLU Jandarma komutanı ve askerler. Yakın komşu köy Muhtarları ve misafirler ilali grubu eşliğinde güzel bir iftar programı gerçekleşti. Bu güzel etkinliği gelecek yıllarda tekrar tekrar yapma dileği ile tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler ediyoruz.
16.04.2023
Son günlerde havaların mevsim farklılıkları gösterdiği köylerde Mart ayının sonu itibariyle kış geldi. Sıcaklıkların ani düşüşü sonucu kar yağışı etkili oldu. Yükseklerde bir hayli etkili olan kar yağışı fındık mahsulü ve erken açan meyvelerde don tehlikesi oluşturmakta.
30.03.2023
14 Mayıs 2023 tarihinde birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem millet vekili seçimleri için seçmenlerin kayıtlı bulundukları listeler her yerde olduğu gibi köyler de de askıya çıkmıştır. Halkalı ve Arnavut köy de de Camii yanlarında askıya çıkan listeler de seçmenler kendikayıtlarını kontrol edebilirler. Listeler 2 Nisan Pazar gününe kadar askıda kalacaktır.
23.03.2023
ÇANAKKALE ZAFERİNİN ANLAMI VE ÖNEMİ NEDİR? 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi, her yıl 18 Mart günü tüm Türkiye'de kutlanılan millî bir gündür. I. Dünya Savaşı sırasında 18 Mart 1915 tarihinde Osmanlı İmparatorluğu'nun zaferiyle sona eren Çanakkale Deniz Savaşları'nın anıldığı bu özel gün, her sene kutlanmaktadır. Başta Çanakkale olmak üzere tüm Türkiye'de resmî makamlarca çeşitli programlar düzenlenerek kutlanmakta ve şehit olan askerlerimize minnetle anılmaktadır. Ruhları şad mekanları cennet olsun İnşallah.
17.03.2023
Hoş geldin ey vahyin nâzil olduğu mübârek Kur'ân ayı… Hoş geldin ey 'bir ömre bedel bir gece'ye ev sahibi olan gufrân ayı… Hoş geldin ey “rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluşa vesile olan” sınırsız ihsân ayı...
17.03.2023
 4  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret461141
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA