sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

14 Mayıs 2023 tarihinde birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem millet vekili seçimleri için seçmenlerin kayıtlı bulundukları listeler her yerde olduğu gibi köyler de de askıya çıkmıştır. Halkalı ve Arnavut köy de de Camii yanlarında askıya çıkan listeler de seçmenler kendikayıtlarını kontrol edebilirler. Listeler 2 Nisan Pazar gününe kadar askıda kalacaktır.
23.03.2023
ÇANAKKALE ZAFERİNİN ANLAMI VE ÖNEMİ NEDİR? 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi, her yıl 18 Mart günü tüm Türkiye'de kutlanılan millî bir gündür. I. Dünya Savaşı sırasında 18 Mart 1915 tarihinde Osmanlı İmparatorluğu'nun zaferiyle sona eren Çanakkale Deniz Savaşları'nın anıldığı bu özel gün, her sene kutlanmaktadır. Başta Çanakkale olmak üzere tüm Türkiye'de resmî makamlarca çeşitli programlar düzenlenerek kutlanmakta ve şehit olan askerlerimize minnetle anılmaktadır. Ruhları şad mekanları cennet olsun İnşallah.
17.03.2023
Hoş geldin ey vahyin nâzil olduğu mübârek Kur'ân ayı… Hoş geldin ey 'bir ömre bedel bir gece'ye ev sahibi olan gufrân ayı… Hoş geldin ey “rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluşa vesile olan” sınırsız ihsân ayı...
17.03.2023
Giresun Keşap Halkalı Köyümüzden Sn. Mustafa ÖZKAYA  14 Mayıs seçimlerinde Giresun AK Parti milletvekili aday adayı olarak kaydını yaptırmıştır. Köyümüzün ve Giresun'un yetiştirdiği bürokratlardan Orman genel müdürlüğü yardımcılığına, Giresun  Orman Müdürlüğü ve Orman baş müfettişleri görevlerinde bulunan Sayın Mustafa Özkaya ya ya talip olduğu Bu  görevde başarılar diliyoruz.
15.03.2023
11.03.2023
Allah o gece güneşin batmasıyla dünya semasında tecelli eder ve fecir doğana kadar, 'Yok mu benden af isteyen onu affedeyim, yok mu benden rızık isteyen ona rızık vereyim, yok mu bir musibete uğrayan ona âfiyet vereyim, yok mu şöyle, yok mu böyle!' der” buyurmuştur (İbn Mâce, “İḳāmetü'ṣ-ṣalât”, 191).
06.03.2023
Hacı Raci Güler in Vefatının 52. Günü ve Torunu Şehit Burak Güler için Sn. Adil Güler Tarafından 26.02.2023 Pazar günü İstanbul Eyüp Yeşilpınar da Giresun İli keşap İlçesi Halkalı ve Arnavutköy Yardımlaşma Derneğinde Saat 10:30 de KURAN-İ KERİM Tilaveti Ve Mevlid-İ Şerif okutulacaktır. Adres: Giresun İli Keşap İlçesi Halkalı ve Arnavut Köy Derneği Yeşilpınar EYÜP/ İSTANBUL Tarih : 26 Şubat Pazar Saat 10:30
21.02.2023
Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremler 10 ilde yıkıma neden oldu. Vatanımızın dört bir yanından yardım çağrıları yükselirken deprem bölgesine Giresun merkez ve ilçelerinden de yardım seferberliği başladı. Giresun merkez dışında İlçe ve köyler de büyük destek seferberliğinde bulundular. Hepinizden Allah razı olsun.
11.02.2023
Depremde vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Enkaz altında kalan tüm vatandaşlarımızın sağ salim kurtarılmalarını da Cenabı Allah dan niyaz ediyoruz. 10 ilimizde büyük hasara yol açan, 85 milyon vatandaşımızın kalplerinde tarifi imkânsız üzüntüye yol açan bu deprem sonrasında Ülkemizin tek gündemi depremin yaralarını sarmak ve birlik olmaktır. Depremde etkilenen tüm vatandaşlarımızın Acıları acımızdır. ZAMAN BİRLİK ZAMANI...
06.02.2023
İstanbul Anadolu Yıldızlar Liginde Kilosunda İstanbul il Birincisi olan Keşap Halkalı köyünden Eyüphan Kolukısaoğlunun kızı Tuana KOLUKISAOĞLU’nu tebrik eder ve başarılarının devamını beklediğimizi ifade ederiz. Kendisini tebrik ediyoruz.
02.02.2023
20.01.2023
2022 -2023 öğretim yılı yarı yıl tatili 20 Ocak 2023 Cuma günü karnelerini alacak olan öğrenciler 15 gün sürecek olan Yarıyıl Tatiline başlayacaklar. 2022-2023 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi ise 6 Şubat Pazartesi günü başlayacak.Öğrençilerimize başarılar dileriz.
20.01.2023
 4  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret446323
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA