sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Giresun Keşap Arnavut köy olarak emece usulü üçüncüsünü düzenlediğimiz iftar davetinde bir araya geldik. İlçe Müftüsü Sn.Hüseyin İSPROĞLU ve Karakol komutanımız ve askerlerimizin de bulunduğu iftar yemeğimiz tüm köy halkımız dostlarımız ile birlikte çevre köy Muhtarları ve misafirlerimiz eşliğinde gerçekleşti. Ayrıca ilahi gururumuz programa ayrıbir renk kattı. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
29.03.2024
BU yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz gönüllülerimizin katkısı ile geleneksel iftar yemeğimize tüm köy halkımız ve dostlarımızı davet ediyoruz. Yer Arnavutkoy Camii 28 Mart Perşembe saat 18:30
22.03.2024
103. yılında gururla okuduğumuz ve her defasında içimizdeki coşkunun artmaya devam ettiği, Türk milletinin dünyadaki sesi ve bağımsızlık sembolü olan İstiklâl Marşı’mızın şairi Mehmet Âkif ERSOY’u minnetle anıyoruz.
12.03.2024
Birlik ve beraberliğimizi sağlayan yeni bir mübarek Ramazan ayına girmenin mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz. Bu vesile ile tüm İslam Âleminin Ramazan Ayını kutlar, sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini dileriz.
10.03.2024
Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, 8 milyar 998 milyon 174 bin 300 liralık mazot ve gübre destek ödemesinin çiftçilerin hesaplarına aktarılmaya başlandığını kaydetti.
01.03.2024
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün 2019 seçim beyannamesinde yer alan en önemli projeler arasında yer alan Batı Çıkışı Köprülü Kavşak ulaşıma açıldı. Karayolları tarafından inşa edilen köprülü kavşak 17 Ocak Çarşamba günü itibariyle araçların kullanıma sunuldu.
06.02.2024
Merkez Kubbeli Camii yıkımına başlandı.Camii, ilçe müftülüğümüz, camii derneğimiz ve Keşap belediyesinin katılımlarıyla yıkımına başlandı. İnşallah kısa zamanda yenisini tüm halk elbirliği ile yapacağız. Camimizin yapım aşamasında yardım etmek isteyenler camii derneğine bağışta bulunabilirler. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.
28.12.2023
Giresun Keşap Arnavut köy de 13.11.2023 Carşamba günü İzetlerin Mustafa Alaşalvar ın evinde yapılan inceleme sonucu elektrik kontağından çıktığı tespit edilen yangın da can kaybının olmayışı yüreklere su serpiştir. Maddi hasarın büyük olduğu yangın da ev tamamen kullanılamaz hale gelmiştir. Giresun ve Keşap itfaiyesi Keşap kaymakam ve 212 Ambulans Jandarma ekiplerinin de hazır bulunduğu yangın mahallinde hasar tespiti yapılmıştır. Mustafa kardeşimize geçmiş olsun diyoruz.
13.12.2023
Giresun Federasyonu tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da 16'ncısı düzenlenen Giresun Günleri İstanbul Atatürk Havalimanı'nda başladı. 7- 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Etkinlik kapsamında alana kurulan çadırlarda fındık, fındık ezmesi, Karadeniz yöresine ait peynirler, Görele pidesi, karalahana çorbası gibi çok sayıda yemek ve ürün yer alıyor; kadınlar tarafından yapılan el işleri ve yöresel kıyafetler sergileniyor.
09.12.2023
Doğu Karadeniz bölgesinde etkili olan fırtına Giresun Keşap Arnavut köy ve çevre köyler Halkalı, Karabulduk, Unaca gibi daha birçok köylerde maddi hasar meydana getirdi. Özellikle Çatı uymaları ve ağaç devrilmesi sonucu elektrik hatları da hasar gördü. Fırtınada etkilenen tüm kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
26.11.2023
Yıldızlar Balkan Şampiyonası 1.56 Boy Kategorisinde yarışan Kızımız Tuana Kolukısaoğlu Bosna'da yapılan Yıldızlar Balkan Şampiyonasında birinci olarak altın madalya kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
25.11.2023
Giresun Keşap Halkalı Köyümüzde geçtiğimiz günlerde yaşanan yağmur ve sel birçok yerde tahribata sebep olmuştu. Halkalı köyünde de Pazar çıkışında Kantaroğlları mevkisinde heyelan sonucu yol geçişi tehlike arz ediyordu. Afat tesbiti sonrası çalışma başlatılmış ve duvar İnşaatı hızla devam ediyor.
24.11.2023
 2  ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret454398
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA