sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Doğu Karadeniz de ve bölgemiz Giresun da 28 Mart Cumartesi günü ve gecesi hava sıcaklığının düşmesi etkili olan kar yağışının aşırı soğuklarla birlikte Giresun genelinde dona neden olduğu belirttildi. Don nedeniyle fındık üzerinde ciddi hasarın oluştuğunu vurgulayan GZO Başkanı Musa Keskin “Görülen hasarın ne kadar olduğu konusunda bahçelerde incelemeler yapacağız. İlerleyen günlerde net sonuçlar ortaya çıkacaktır. Ancak ilk tespitlerimize göre 2004 yılında olan don olayı gibi bir don olayı ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum” dedi.
02.04.2014
Kesin olmayan sonuçlara göre açılan sandıklarda kullanılan 5 bin 600 oy arasında ; AK Parti Adayı Mehmet Emür’ 2 bin 481, Milliyetçi Hareket Partisi MHP Adayı Dr.Nihat Yılmaz 1.820 Oy, Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Metin Öztürk ise 1.268 Oy aldığı öğrenildi. Giresun 'da ise Kerim Aksu Tekrar Seçildi. İLİMİZE VE İLÇEMİZE Ayrıca Seçim sonuçları nın ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUZ.
31.03.2014
Halkalı Köyü 2007 yılında ikiye ayrılmış ve Muhtar olarak Köyümüze Sn. EMRULLAH ALAŞALVAR Seçilmiş ve kısa dönem içerisinde büyük başarılara imza atmıştı. Akabinde 29 Mart 2009 Yerel seçimlerinde Muhtar olarak seçilmişti. Halkalı Köyünde de Hamit kabaca tekrar muhtar.
31.03.2014
Köyde 29 Mart akşamı yağmaya başlayan kar yağışı son derece etkili oldu. 30 Mart akşamı halen yağmaya devam etmekte idi . İnş Allah sonu hayır olur. Allah Fındık üreticisini dondan don olayından korusun.
31.03.2014
Geçtiğimiz hafta Mart ayının 21 'inden 27 sine kadar yazdan kalma güneşli ve sıcak hava hakim iken bir iki gündür soğuyan hava bugün akşam saatlerinde kara dönüştü. hava sıcaklığı önemli ölçüde düştü.
29.03.2014
Halkalı Köyünden Yaşlılarımızdan Uzun yıllar hayvan yemi üzerine ticaret ve esnaflık , ayrıca köy muhtarlığı da yapan ALİ AYDIN ağbimiz uzun süredir hastahanede rahatsız ve tedavi görmekte idi . Allah 'dan merhuma Rahmet yakınlarına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. MEVLA RAHMET EYLESİN.
28.03.2014
18 Mart 1915 de yapılan Çanakkale savaşı ile normalde 2 saat içerisinde fetih edileceği düşünülen bir ülkenin nasıl direndiğini ve kanının son damlasına kadar savaşarak nasıl başarıyla çıktığını ve tarihe ‘’ Çanakkale geçilmez ‘’ diye nasıl not düşüldüğünü gösteren emsalsiz bir savaştır. Bu savaş sırasında ana dolunun farklı farklı kesimlerinden binlerce kişi bu vatan için savaşmaya gelmiştir. Çünkü bu ülkenin her karış toprağının nasıl değerli olduğunu ve geride bıraktıkları aileleri için bunun ne kadar önemli olduğunu bilmektedirler
18.03.2014
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta sahasında Göztepe'yi 1-0 mağlup eden Giresunspor büyük bir başarıya daha imza attı ve kutluyoruz Giresunspor'un teknik direktörü Mehmet Birinci, "Göztepe karşısında aldığımız galibiyetle liderlik koltuğuna oturmayı başardık. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Birinci, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, Göztepe ile zorlu bir karşılaşma oynadıklarını söyledi. Göztepe'nin şampiyonluk mücadelesini sürdürmek için kazanmak için sahaya çıkacaklarını iyi bildiklerini anlatan Birinci, "Öyle de oldu. Rakibimiz kazanma adına her şeyi yaptı. İlk yarıda golü bularak öne geçtik. Kontrollü oyun sergileyerek de sahadan galip ayrılmayı başardık" diye konuştu.
17.03.2014
Batıdan Doğuya kayan yağışlarBirkaç gündür etkili olan soğuklar ve arkasından gelen yağmur etkili olmaya başlamıştı . Dün akşam gece yarısından sonra sulu kar yağışı başlamış, yüksekleri beyaza bürümüştür. KÖYDEN SON MANZARALAR
13.03.2014
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğü açıklamasında Alan bazlı Fındık Destekleme ödemeleri 13 Mart Perşembe gününden itibaren ödenmeye başlanacaktır. Ödemeler TC: Ziraat bankasında Çifçi kayıt sistemine dahil olan vatandaşların hesabına yatırıldı. Buna göre vatandaşlar Destek ödemelerini TC. KİMLİK NO ‘larının son rakamına göre şu günlerde alacaklar. devamında,,,
12.03.2014
Yatırımdan sorumlu Bakanlardan Başbakan yardımcısı Ali Babacan, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı Lütfü Elvan , Enerji ve tabi Kaynaklar bakanı Taner Yılmaz , Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Su ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Tarafından imzalanarak Başbakanın onayına arzedilen proje Başbakanın onaylaması ile 2014 proje kapsamına girdi.
12.03.2014
Halkalı ve Arnavut Köy Derneğinin düzenlemiş olduğu Kızıl ay kan bağışı kampanyası yapılmıştır. oldukca ilgi gören kampanya sevindirmiştir. duyarlılığından dolayı katılan ve duyarlı olanlara ve ayrıca Halkalı ve Arnavut Köy Dernek Yönetimine teşekkür ederiz. Kan bağışında bulunan herkese yapmış oldukları bağışlarınızı Allah kabul etsin. kan demek can demek.
10.03.2014
... 27 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret354291
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.433713.4875
Euro15.247015.3081
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK


 
BAĞIMLI OLMA