sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Adil Güler'in oğlu, BURÇ & HÜLYA 31 Ağustos pazar günü sarıyer Temel Reis'in yerinde olan nişan töreni muhteşem bir şekilde gerçekleşti. Adil Güler Törene iştirak eden uzaktan ve yakından tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkürlerini iletti .
01.09.2014
Her zaman İnsan bir değişiklik ister, çalışma hayatının yorgunluğunu ve stresini atmak ister. Bunun için de değişik yerlere gitmeyi hayal eder yani seyahat etme ihtiyacı duyar. Bu gitmelerin başında insanı tatlı bir seyahat heyecan sarar. Tatil , değişiklik, başka yerler görme ve ayrı bir hava teneffüs etme gibi.
22.08.2014
Arnavut Köy Merkez Camimiz Tadilatı ve çevre düzenlemesi bildiğiniz gibi Ramazan ayından önce başlamıştı. Camii tadilatı ve çevre düzenleme işlemleri büyük gayretler sonucu Ramazan Bayramına yetişti ve Ramazan bayramını Huşuu içerisinde Camii mizde kıldık çok şükür. Şu an iç kısımlarda ufak tefek Rtuşlarımız var ve artık sıra dış cepeye geldi . Resimlerde dış cepheden bir örnek görebilirsiniz. Tamamlanınca yeni görüntüler gelecektir. İşte CAMİİ DEN FOTOĞRAFLAR
21.08.2014
Köylerimizde yapılan Cumhurbaşkanı seçimini Halkalı Köyünde R.T.Erdoğan 98 E.İhsanoğlu 54 S.Demirtaş 0 Arnavut Köy R.T.Erdoğan 128 E.İhsanoğlu 62 S.Demirtaş 2 Oy almıştır.
10.08.2014
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
21.07.2014
Kesap Halkalı ve Arnavutköy derneği duzenlemıs oldugu onbir ayın sultanı ramazan ayı münasebeti ile iftar yemeğini 19 temmuz Cumartesi günü dernek merkezinde köylüler üyeler ailece sıcak bir ortamda gerçekleştiildi. Dernek yönetimi iftar sonrasıda derneğe emeği gecçipte bugün rahmetli olanlara ve bu yemeği veren maddi destek verenlerin geçmişlerine yine bir cümle tüm katılanların rahmetli olan yakınları içinde kuran okunup dualar ...yaptırdı. Yönetim yaptığı açıklamada uzaktan ve yakından davetimize katılan tüm akrabalarımıza köylülerimizden Allah razı olsun. aramızda misafir olarak katılan sunucu musa ada,girdef başkanı sıtkı ada,demırtepe etiketin sahibi ve eskı keşap dernek baskanı mustafa demiral, cihan mobılya sahibi Ahmet Adatepe, Gıresun lu gazetecı Zekı al aramızda bulundular.
21.07.2014
Giresun ve Ordu Ticaret Sanayi Odalarının ortak girişimleri sonucu zirai dondan etkilenen fındık üreticisine “acil eylem planı” için çalışmalar başlatıldı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, 29-31 Mart tarihlerinde yaşanan zirai donun ardından fındık üreticilerine yönelik başlatılan Acil Eylem Planı’nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca olumlu karşılandığı belirtildi.
15.07.2014
HALKALI ve ARNAVUTKÖYÜ DERNEĞİNDEN İFTARA DAVET DERNEĞİMİZİN SİZ SAYGIDEĞER ÜYELERİMİZ ve KÖYLÜLERİMİZ İLE BİRLİKTE AİLECE GENÇLERİMİZLE ,EVLATLARIMIZLA 19 TEMMUZ CUMARTESİ AKSAMI SAAT:20:00 İLE 22:00 ARASI YAPACAGIMIZ İFTAR YEMEĞİMİZE KATILMANIZI BEKLERİZ. İFTAR SONRASI ARAMIZDAN AYRILANLAR RAHMETLİ OLANLAR İÇİNDE AYRICA KURAN OKUTULACAKTIR.. YER: DERNEK MERKEZİ YEŞİLPINAR İRT DERNEK: 0212.479.52.28
07.07.2014
Yıllardır Keşap İlçemize hizmet veren ve yetersiz hale gelen eski Hükümet konağı nın yerine İlçemize Yapılacak Olan Hükümet Konağı Harfiyat Çalışmaları Başladı. Keşap Belediye Başkanımız Sn Mehmet Emür Yapılacak Olan Yeni Hükümet Konağının İnşaat Sahasında İncelemelerde bulundu. İlçemize yakışır bir eser olmasını diliyor ve hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyoruz.
03.07.2014
Mübarek Ramazan ayı, çok şereflidir. Bu ayda yapılan, nafile namaz, zikir, sadaka ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan bir farz, başka aylarda yapılan yetmiş farz gibidir. Bu ayda bir oruçluya iftar verenin günahları affolur. Cehennemden azat olur. O oruçlunun sevabı kadar, ayrıca buna da sevap verilir. O oruçlunun sevabı hiç azalmaz.
27.06.2014
Okulların kapanması ile yaz dönemine giren yavrularımız . Dini eğitimlerini güçlendirmek için Köyde Abdullah Ay Hocamızın kontrolünde derslere başladılar . Yavrularımız neşeli bir şekilde iştirak etmektedirler. Biz büyükler de onlara çeşitli hediyeler le destek olarak katkı sağlamalıyız. Yavrularımıza Allah zihin Açıklığı versin , milletine devletine ve ailesine hayırlı evlat olmayı nasip etsin.
24.06.2014
Arnavut Köy merkez Camii' mizi köyümüze yakışır hale getirmek için çalışıyoruz. Yıllar önce İsmail Kolukısaoğlu (Amcam ) tarafından günün şartlarında kısıtlı imkanlarla mescit olarak başlanan bina dada sonra Camii olarak hizmet vermeye başlamıştı. Yıllar sonra bina elden geçirilmezse dahada harap hale gelebilirdi. Bu düşünce ile Çevre düzenlemesi ve Camii için Ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz İnş Allah Yapıldığında güzel şeyler yapıldığını hep beraber göreceğiz . Bu konuda İşin başında olan bana destek olan Köy muhtarımız Emrullah Alaşalvar, İmam Abdullah Ay İhsan Kolukısaoğlu'na Teşekkür ediyorum. Muzaffer Kolukısaoğlu
17.06.2014
... 25 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret363170
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA