sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Dernek yönetimi Bilindiği gibi Uzun süredir rahatsız olan Dernek kurucularından Selahattin Can ‘ı babalar gününde unutmadılar ve bir vefa örneği göstererek topluca ziyaret ettiler ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Buradan biz de Selahattin Can ‘a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
16.06.2014
13.06.2014 Cuma bugün karne günü . Yavrularımızın bir öğrenim dönemi daha geride kaldı. Dönem içerisinde gösterdikleri performansın karşılığını bugün alıyorlar. Karnelerin bazıları çok güzel bazıları ise biraz farklı olabilir. Bundan dolayı yavrularımıza tavır almayalım, unutmayalım ki bu karnenin duruşunda ebeveynlerin de notu olduğunu. Yavrularımıza Güzel davranalım. ONLARI DAHA GAYRETLİ ,DİRAYETLİ ,CESUR VE BAŞARILI GÖRMEK DİLEĞİ İLE ALINLARINDAN ÖPÜYORUM. Muzaffer Kolukısaoğluı
13.06.2014
Berat Kandili Borçtan, suç ve cezadan kurtulmak anlamına gelmektedir. Günahlardan kurtulmaya vesile olan Şaban ayının onbeşinci gecesi de Berat gecesi olarak idrak edilir. Berat Kandili'nde neler yapılmalı, bu mübarek gece nasıl ihya edilmeli? - Kur'ân–ı Kerim okunmalı; okuyanlar dinlenmeli; uygun mekânlarda Kur'ân ziyafetleri verilmeli; Kelamullah'a olan sevgi, saygı ve bağlılık duyguları yenilenmeli, kuvvetlendirilmeli. - Peygamber Efendimiz (sas)'e salât ü selâmlar getirilmeli; O'nun şefaatini ümit edip, ümmetinden olma şuuru tazelenmeli. - Kaza, nafile namazlar kılınmalı; varsa o geceye ait nakledilen namazlar, onlar da ayrıca kılınabilir; kandil gecesi, özü itibariyle ibadet ve ibadette ihsan şuuruyla ihya edilmeli.
12.06.2014
8 Haziran 2014 Pazar günü Sarıyer Maden Köyü sırtlarında Temel Reisin yerinde gerçekleştirilen piknik güzel bir ortamda geçti. Sabah kahvaltısından sonra tanışma , Yönetim kurulu üyelerinin gün ile ilgili kişisel konuşmalarını İp çekme oyunu ve çuval yarışı gibi oyunlar takip etti . Piknik şöleni köylüler ve misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Bu etkinliklerin devamının gelmesi temennilerinde bulunuldu.
09.06.2014
Akçaova Irmak'ından ayrılarak Boztepe'nin altından tünelle geçen Ordu Çevre Yolu'nun, Civil deresi ve Melet Irmağını viyadükle geçerek Ordu Üniversitesi arazisinden devamla Turna suyu mevkiinde Karadeniz Sahil Yolu'na ulaşıyor. Projenin toplam uzunluğunun 19 km dir, Boztepe, Öceli ve Terzili olmak üzere 3 tane tünel bulunmaktadır. "Boztepe tünelimiz 3.300 m. Her iki tüpte de ikişer km'den fazla sı bitti, birer km civarında çalışmalar devam ediyor.
04.06.2014
Arnavut Köy den Köloğlarının Adil Güler tarafından organize edilen ve birkaç yıldır Yapıla gelen 1 HAZİRAN tarihli piknik etkinliği gerçekleştirildi. AKRABALIK BAGLARIMIZ SIMSIKI OLSUN.YARINLARIMIZ GUCLU OLSUN Sologanı ile gerçekleştirilen piknik Sarıyer sırtlarında güzel bir ortamda yapıldı. Buradan kendilerini kutluyor. Mutlu yarınlar diliyoruz.
02.06.2014
Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.. Bizzat Peygamber Efendimiz (sas)’in ötelerden, manevi hediyeler getirdiği gecedir Miraç Gecesi. Efendimiz (sas), bu geceyi “Ben Miraç’tan daha güzel bir şey görmüş değilim.” diye tarif ediyor. İlahiyatçılar, bu gecenin namazla taçlandırılması gerektiğini söylüyor.
23.05.2014
Arnavut Köy- Halkalı Köyü , Karabulduk ve bütün çevre köylerde, İlimizde İlçemizde Ve Tüm yurdumuzda ve Yurt dışında bulunan Hasta ve şifa bekleyen Tüm Kardeşlerimize Acil şifalar diliyoruz. ALLAH TEZ ZAMANDA ŞİFA BULMAK NASİP EYLESİN.
23.05.2014
Buruk ve üzüntü ile kutladığımız 19 Mayıs Hepimizin başı sag olsun
19.05.2014
Milletimizi hüzne boğan maden faciasında yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’ıdan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyor, acılarını paylaşıyoruz. Allah (c.c) birdaha böyle acılar yaşatmasın. Yakın tarihimizin en büyük iş kazalarından birini yaşadık. Milletimizin başı sağolsun. Çok büyük bir acı yaşadık. Acı 77 milyonun ortak acısıdır. Hem ailelerinin hem milletimizin başı sağolsun. Tedavileri devam eden kardeşlerimize de acil şifalar temenni ediyoruz.
16.05.2014
Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki özel bir şirkete ait kömür madeninde trafo patlaması nedeniyle büyük bir facia yaşandı. Türkiye'yi yasa boğan olayda Şu an itibarıyle birçok vatandaşımız hayatını kaybetti endişe sürüyor . hayatını kaybedenlere Allah ‘dan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz. Türkiye'de en büyük maden facialarından biri yaşandı. İnş Allah daha kötü değil güzel haberler alırız. İnş Allah madende kalan diğer kardeşlerimiz sağ olarak çıkarlar.
14.05.2014
GİRESUN SPORUMUZ ÇOTANAKLAR Pazar günü 34. Hafta sezonun son maçında saat 15.30’da oynanan tarihi Yeni Malatyaspor maçını 2 -1 Kazanarak Giresun sporumuzu ŞAMPİYONLUĞA TAŞIMIŞLARDIR. Bütün sporcularımızı Giresunspor camiasını kutluyoruz. HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN. Giresunspora gönül veren, her türlü yardımı ve desteği esirgemeyen herkese buradan selamlar sevgiler. SAĞ OLUN VAR OLUN.
10.05.2014
... 26 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret363170
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA