sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

2013-2014 eğitim öğretim yılının 16 Eylül'de başlayan ilk yarısı bugün sona erdi. Veliler ve öğretmenler, 9 Şubat'a kadar tatil yapacak. Tatilin ardından 2013-2014 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 10 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Öğretmenler ve Öğrenciler için ikinci yarı yıl 13 Haziran'da tamamlanacak. MEB'den alınan bilgiye göre, açık öğretim ortaokulu ve açıköğretim liselerinde okuyanlar hariç resmi ve özel okullarda 15 milyon 927 bin 462 öğrenci bulunuyor.
24.01.2014
Fındık üreticilerimiz ve tarım sevenlerin dikkatine; Ziraat Mühendisi Osman Kolukısa Biraz çaba sarfederek yapacağımız basit bir işlemin ürün bazında artışa sebep olacağını bildirmiştir. Yapılacak işlen şu şekilde dile getirmiştir. fındık bahçelerinde püslerin tozlanma zamanı başlamış bulunmaktadır.Bu süre şubat sonuna kadar devam eder.Güneşli bir günde fındık bahçelerinizde dalları gelişi güzel sallayarak fındık veriminde ve kalitede en az %20 LİK BİR ARTIŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ..
20.01.2014
Cevat ağbimiz bu konuda şunları söyledi . Ben GEBZE ÖZGÜRLÜK Mahallesine Muhtar adayı olarak, sorunlarınızı dosyalıyorum. Muhtar ofisinde oturmaya değil, sorunları çözecek makamları, harekete geçirmeye geliyorum...nüfusu 100.000 i aşkın ilçemizde insanlarımızın oturup kalkabileceği, bir misafirini ağırlayıp çay içeceği, "ÖZGÜRLÜK" Mahallesinde bir "SEVGİ" Parkı vardı yerel yönetim tarafından, Halkın elinden alınıp gasp edilen! Buda benim dosyamda yerini aldı, bu parkın insanlara yakışır bir şekilde "ÖZGÜRLÜĞE" yakışır şekilde düzenlenerek! hak sahiplerine verilmesi için "Muhtar" olarak Mücadele edeceğim.
14.01.2014
Köyde havalar birkaç gündür mevsim normallerinde seyrediyordu. 14.01.2014 Pazartesi bugün akşam saatlerine dpğru tepelere Kar sepken şeklinde yağdı. Umarız kış üretici için istenilen şartlarda geçer. Allah 'dan dileğimiz bu.
13.01.2014
Halkalı ve Arnavut köy Yardımlaşma ve dayanışma Derneği 05.01.2014 Pazar günü dernek merkezinde üyeleri köylüleri ,aileleri ile bir arada Kahvaltıda buluştular. Güzel bir ortamda geçen kahvaltı daha sonra Hoş sohbetler eşliğinde son buldu. Dernek Yönetiminden Bu gibi uygulamaların devamının geleceği de vurgulandı.
07.01.2014
Ordu Valisi Kenan Çiftçi, ORDU - GİRESUN HAVAALANI'NIN Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ilk havalimanı olduğunu belirterek Ordu-Giresun Havalimanı'nda mart ayında deneme uçuşlarına başlanacağını söyledi. 3 kilometrelik pistinin bittiğini belirtirken, mart ayı itibariyle pistin ışıklandırılmış olacağını kaydetti. Vali Çiftçi, yetkililerden bilgi aldıktan sonra havalimanı pistinde incelemelerde bulundu.
07.01.2014
Sağlık Bakanlığı yetkilileri sıklıkla görülmeye başlandığını, ancak rahatsızlığın vatandaşı paniğe sevk eden domuz gribi (H1N1) değil, farklı bir virüs türü H3N2 olduğunu söylediler. Bakanlık açıklamasında şu uyarılarda bulunuldu: - Hasta kişiler ile yakın temastan kaçınılmalı. Grip benzeri bir hastalık geçirildiğinde evde istirahat edilmeli. - Hastayken, hastalığı bulaştırmamak için mümkün olduğunca diğer insanlarla temas sınırlandırılmalı.
04.01.2014
1914 yılının 15-22 Aralık tarihleri arasında, Sarıkamış yakınındaki Allahuekber dağlarında, Kars'ı Ruslardan geri almak için harekata katılan 60 bin asker donarak öldü. Başkumandan vekili Enver Paşa büyük bir güçle, Rusları hiç beklemedikleri bir yerden, Allahüekber dağlarından aşarak vurmayı ve Kars'ı yeniden vatan topraklarına katmayı hedeflemişti. Allahuekber dağlarının yer yer 2-3 bin rakımlı geçitlerinde ısı sıfırın altında 30 dereceye kadar düşüyordu. Türk askerlerinin büyük bölümü ise çölden gelmişti ve üzerlerinde yazlık üniformalar vardı.
04.01.2014
Giresun Federasyonu’nun 6 yıldan beri düzenlediği ve artık gelenekselleşen Giresun Dernekler arası Futbol Turnuvası bu yıl 19 Ocak’ta start alıyor. Gaziosmanpaşa’daki Kazım Karabekir Spor Kulübü tesislerinde yapılacak olan turnuva, onbinlerce Giresunlu genci ve yüzlerce Giresun derneğini bir araya getiriyor.
03.01.2014
Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.Her yeni yıl bir başka güzel.. 2014 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle. Muzaffer Kolukısaoğlu
31.12.2013
AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, basınıyla, siyasetçisiyle bürokratıyla sivil toplum örgütleriyle Giresun'da güzel gelişmelere imza atılması için değişimin şart olduğunu ifade etti. AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, ”Bu kente kim hizmet edecekse, kim bu kente faydalı olacaksa rabbim onun önünü açık etsin. İlla ‘ben olayım’ diye bir hırs içinde değilim. Hedefim hizmet etmek. Mevla’m kabul ederde bu memlekete, bu insanlara hizmet edebilirsem kendimi mutlu addederim.
20.12.2013
Köyde etkili olan kar yağışı sonrasında enerji nakil hatlarında oluşan arıza sebebi ile köye uzun süredir elektrik verilemiyordu. 18,12,2013 Günü yapılan çalışmalar sonrasında mevcut arıza giderilmiş ve köye elektrik verilmiştir. Köy halkı uzun süren bu elektrik kesintisinden sıkıntı çekmişti, şimdi rahat bir nefes alan köylüler inş Allah bir daha böyle uzun kesintiler yaşamayız dediler.
20.12.2013
... 29 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret354284
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.433713.4875
Euro15.247015.3081
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE 1. LİG PUAN

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK


 
BAĞIMLI OLMA