sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

Sağlık Bakanlığı yetkilileri sıklıkla görülmeye başlandığını, ancak rahatsızlığın vatandaşı paniğe sevk eden domuz gribi (H1N1) değil, farklı bir virüs türü H3N2 olduğunu söylediler. Bakanlık açıklamasında şu uyarılarda bulunuldu: - Hasta kişiler ile yakın temastan kaçınılmalı. Grip benzeri bir hastalık geçirildiğinde evde istirahat edilmeli. - Hastayken, hastalığı bulaştırmamak için mümkün olduğunca diğer insanlarla temas sınırlandırılmalı.
04.01.2014
1914 yılının 15-22 Aralık tarihleri arasında, Sarıkamış yakınındaki Allahuekber dağlarında, Kars'ı Ruslardan geri almak için harekata katılan 60 bin asker donarak öldü. Başkumandan vekili Enver Paşa büyük bir güçle, Rusları hiç beklemedikleri bir yerden, Allahüekber dağlarından aşarak vurmayı ve Kars'ı yeniden vatan topraklarına katmayı hedeflemişti. Allahuekber dağlarının yer yer 2-3 bin rakımlı geçitlerinde ısı sıfırın altında 30 dereceye kadar düşüyordu. Türk askerlerinin büyük bölümü ise çölden gelmişti ve üzerlerinde yazlık üniformalar vardı.
04.01.2014
Giresun Federasyonu’nun 6 yıldan beri düzenlediği ve artık gelenekselleşen Giresun Dernekler arası Futbol Turnuvası bu yıl 19 Ocak’ta start alıyor. Gaziosmanpaşa’daki Kazım Karabekir Spor Kulübü tesislerinde yapılacak olan turnuva, onbinlerce Giresunlu genci ve yüzlerce Giresun derneğini bir araya getiriyor.
03.01.2014
Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.Her yeni yıl bir başka güzel.. 2014 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle. Muzaffer Kolukısaoğlu
31.12.2013
AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, basınıyla, siyasetçisiyle bürokratıyla sivil toplum örgütleriyle Giresun'da güzel gelişmelere imza atılması için değişimin şart olduğunu ifade etti. AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, ”Bu kente kim hizmet edecekse, kim bu kente faydalı olacaksa rabbim onun önünü açık etsin. İlla ‘ben olayım’ diye bir hırs içinde değilim. Hedefim hizmet etmek. Mevla’m kabul ederde bu memlekete, bu insanlara hizmet edebilirsem kendimi mutlu addederim.
20.12.2013
Köyde etkili olan kar yağışı sonrasında enerji nakil hatlarında oluşan arıza sebebi ile köye uzun süredir elektrik verilemiyordu. 18,12,2013 Günü yapılan çalışmalar sonrasında mevcut arıza giderilmiş ve köye elektrik verilmiştir. Köy halkı uzun süren bu elektrik kesintisinden sıkıntı çekmişti, şimdi rahat bir nefes alan köylüler inş Allah bir daha böyle uzun kesintiler yaşamayız dediler.
20.12.2013
Tarla ziraati genellikle ph nin 6,5 - 7 olduğu topraklarda yapılmalı. Toprak ph 6,5 altına düştüğü durumlarda üzerinde tarımı yapılan bitkiden elde edilecek randıman azalmakta, masraflarımız artmakta buna mukabil elde edilen gelirde azalmaktadır. Ph nin 6,5 altına inmesi o toprağın asit karekter alması demektir. Asidik topraklarda yapılan ziraatte, kullanılan bitki besin maddelerinden bitki yararlanamaz.
19.12.2013
Türkiye’de dolgu yapılarak deniz üzerine kurulan ilk havalimanı olma özelliği taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı projesinin pist dolgusu tamamlandı. Gülyalı ilçesinde 2011 yılında temeli atılarak yapımına başlanan ve Türkiye’nin önemli prestij projeleri arasında gösterilen havalimanı inşaatı, ekiplerin gece gündüz yaptığı çalışmayla devam ediyor.
18.12.2013
Köyde bir haftadır süren karyağışı sonrası köye ulaşım kesilmiş , enerji nakil hatlarındaki arıza nedeni İle de Köye elektrek sağlanamamıştı . 15.12.2013 Pazar günü yollar açılmasına rağmen elektrik kesintisi devam etmektedir. Arnavut köy de çep telefonları sağ olsun Kadem Kolukısaoğlu'nun özel Janeretörü sayesinde Şarj edilebilmektedir.
16.12.2013
Fazilet partisi Eski Milletvekili Turhan Alçelik, AKP Giresun Belediye Başkan Adayı Yılmaz Can'a Destek Vermek İçin Giresun'a Geldi. 20-21. Dönem Fazilet ve Saadet Partisi Giresun eski Milletvekili olan ve Has Parti’nin kapatılmasıyla Ak Partiye katılan Turhan Alçelik, Ak Parti İl Başkanı Hasan Aydın ve Can’la birlikte ziyaretlere katıldı ve yoğun kar yağışının sürdüğü saatlerde esnafları dolaşarak partisinin adayına oy istedi.
14.12.2013
Köyde bir kaç gündür kar bir gelip bir gidiyordu . şu saatlerde tekrar başlayan kar yağışı olanca hızı ile devam ettiği bildirilmiştir. Bu şekilde sabaha kadar devam etmesi halinde yolların kapanabileceği sanılmaktadır. Konu ile ilgili bilgi ve fotoğraflar bize ulaştığında sizlerle paylaşılacaktır. İŞTE SON GELEN KAR MANZARALARI DEVAMINI TIKLAYIN.
10.12.2013
Köylerde havalar çok güzel muazzam havalar var der iken ,Kradeniz bölgesinde hissedilen olumsuz hava şartları kendini tamamen hissettirmeye başladığı şu günlerde . Köyümüze de bu arada mevsimin ilk karı inmiş oldu işte sizlere köyde n Abdullah Hocanın Fotoğraflarından mesimin ilk karı
03.12.2013
... 31 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret363173
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA