sayfa içeriği
  • ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP -- KÖYÜMÜZ ve ÇEVRESİ
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • GİRESUN KEŞAP ARNAVUT KÖY
  • ARNAVUT KÖY
  • www.giresunkesaparnavutkoy.com
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun KEŞAP
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap
  • Arnavut Köy
  • Giresun Keşap - Karabulduk - Halkalı - Unaca - çamlıca - ceylanpınar - Armutdüzü -Geçit -Yivdincik
  • ARNAVUT KÖY
  • Giresun Keşap
  • GÜZEL MEMLEKETİM
  • Sen Yeşilin Adısın

ANASAYFA

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) Gıda Enstitüsü Müdür Yardımcısı ve Başuzman Araştırmacısı Doç. Dr. Cesarettin Alaşalvar, Merkezi Kanada'da bulunan International Society for Nutraceuticals and Functional Foods (ISNFF) tarafından, ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ, ile ödüllendirildi. Alaşalvar, 14-17 Ekim 2014 tarihlerinde İstanbul’da Harbiye Kongre Merkezinde düzenlenen kongrede ‘’Uluslararası Fonksiyonel ve Sağlıklı Gıdalar Kongresinde – www.isnff2014.org’’, ISNFF Başkanı Professor Fereidoon SHAHIDI tarafından Fonksiyonel ve Sağlıklı Gıdalar alanında yapmış olduğu olağanüstü bilimsel çalışmaların ve ISNFF’e vermiş olduğu üstün hizmetlerin göstergeleri olarak, her yıl dünya genelinde sadece bir bilim insanına verilen ‘’MERIT AWARD - ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ’’ ödülüne layık görüldü
22.10.2014
Cincilrin Mustafa Alaşalvar ‘ N annesi Ali Alaşalvar ın babaannesi Merhum Ali Alaşalvar ‘ın eşi (Beyti kızı) Zeynep Alaşalvar Vefat etmiştir allah rahmet eylesin, Cenazesi 20.10.2014 Pazartesi günü Öğle namazını mütakip defnedilmiştir. Tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
20.10.2014
Arnavut Köy den Emin amcamızı kaybettik hepimizin başı sağolsun Allah amcamızın mekanını cennet eylesin.cenazesi 18.10.2014 Cumartesi Giresun Keşap Arnavut Köyde öğlen namazından sonra Arnavut Köy Kabristanlığında toprağa verilmiştir.. Mevla Rahmet Eylesin. Bütün Yakınlarına sabırlar diliyoruz.
18.10.2014
Bir kurban bayramını daha geride bıraktık. 2014 Yılı kurban Bayramı Köyümüzde huzur ve mutluluk içerisinde İdrak edildi . Uzakdan ve yakından gelen Eş dost ve akrabalar Kurban bayramı namazı sonrası Camii Avlusunda bayramlaştı. GÖRÜNTÜLER YAZININ DEVAMINDA
09.10.2014
Köyümüzün yolu bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda peyder pey asfatlanmış. En son geçen yıl Fındıklık mevkii Mezarlık arası ve Camii yanındanEmin Alçelik ‘in evinin önüne kadar yapılmıştı Geçtiğimiz gün buradan başlayan asfaltlama çalışması Recep dayıların Mustafa Can (Ofli dayı ) ın oraya kadar muazzam asfaltlama yapılmıştır köyümüze hayırlı olsun. ASFALTLAMADAN GÖRÜNTÜLER DEVAMINDA.
26.09.2014
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle... KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN. HAYIRLI BAYRAMLAR.
24.09.2014
Giresun'da dün akşam saatlerinde etkili olan fırtına nedeniyle denizde oluşan dalgalar, Karadeniz Sahil Yolu'nun ulaşıma kapanmasına neden oldu. Doğudaki Keşap ilçesmiz ile Giresun il merkezi geçişi ve batıdaki Bulancak ilçeleri arasında etkili olan dalgalar ve oluşan su birikintiler ile bazı yerlerde dalgaların yola savurduğu kaya parçaları nedeniyle bazı araçlar hasar gördü yol otasındaki korkuluklar dalgalardan yıkıldı,
24.09.2014
Halkalı ve Arnavut köy Yardımlaşma ve Dayanışma derneği Yönetim olarak almış olduğu yeni bir karar ile Köylülerimizin yapmış oldukları düğünleri onurlandırmak ve o günün anısını gençlerimize anımsatmak adına Gelin ve Damada Dernek Yönetimi adına Plaket vermeye başlamıştır . Bunun en Son Örneği Sn. Merhum AYHAN KOLUKISAOĞLU ‘nun oğlu Muzaffer Kolukısaoğlu ‘nun Yeğeni Ramazan kolukısaoğlu nun düğününde gerçekleşmiştir. Dernek Yönetimi adına Sn. Adil Güler ve Mustafa Akgün Plaketi takdim etmişlerdir.
22.09.2014
Uyuşturucuya başlama yaşının 10’a düştüğü bu günlerde her aile ciddi tedirginlik yaşamakta. İlköğretim öğrencileri arasında uyuşturucu kullanımı yüzde 1.2 , ortaöğrenimde ise yüzde 4 olarak açıklanmıştır. Uyuşturucu maddeyi ilk kez kullanma yaşı ise 10’a düşmüştür. Uyuşturucu madde kullanımından tedavi gören en küçük kişi 12 yaşında olarak tespit edilmiştir. Son zamanlarda ki şikayetler doğrultusunda yapılan incelemeler ve TUBİM tarafından yapılan istatistikler uyuşturucunun ilkokul'a kadar girdiğini gösteriyor. Uyuşturucu ile mücadele de birinci aşama aile eğitimi ve satışı engelleme, ikinci aşama ise rehabilitasyon ve bağımlı tedavisi oluşturmakta. LÜTFEN BU DURUMLARLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN YAVRULARIMIZI SÜREKLİ UYARALIM.
10.09.2014
Yaz tatilini yaşayan öğrencilerde yeni öğretim yılının heyecanı şimdiden başladı.2014-2015 eğitim ve öğretim yılının 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacağı bildirildi. Buna göre, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı; okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip okullarının 5. sınıflarındaki öğrencilerin eğitim ve öğretime hazırlanması 8-12 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak1. Dönem: 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak ve 23 Ocak 2015'te sona erecek Yarıyıl (Sömestr tatili): 26 Ocak-6 Şubat 2015 2. Dönem: 9 Şubat 2015 Pazartesi başlayacak ve 12 Haziran 2015 günü sona erecek BÜTÜN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.
08.09.2014
Keşap Arnavut köyden YAKUP KOLUKISAOĞLU 12 EYLÜL CUMA AKŞAMI Giresun ÇAKIROĞLU DÜĞÜN SALONUNDA OĞLU KEMAL İLE İREM KIZIMIZI Eş dost ve akrabalarının katılımı ile gerçekleşen Düğün töreniile evlendirdi BURADAN GENÇLERİMİZE BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ.
03.09.2014
Keşap Arnavut köyden Raci Güler'in oğlu Adil Güler'in abisi Nadir (Mustafa) Güler'in oğlu, Alper & Aylin Güler 6 eylül 2014 cumartesi ÇEVRE DÜĞÜN SARAYI Silivri kapı saat :19.00 – 23.00 Arası yapılan Düğün töreni ile evlendiler. Biz de buradan Mustafa kardeşimize hayırlı olsun dileklerimizi iletir , Gençlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
03.09.2014
... 24 ...                                         
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret363170
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
Hava Durumu
NEDEN BU SİTE

 
Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım
Büyüklerim ,Kardeşlerim.
Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek,
Birbirimize asla uzak olmadığımızı
hissettirebilmek,
Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak,
UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden,
Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir,
paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YARDIMLARINIZI

BEKLİYOR   

TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 


AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK

 
BAĞIMLI OLMA