sayfa içeriği

ANASAYFA

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde seçmen olup olmadığınızı öğrenmek için aşağıda sizlere sunulan linke tıklayabilirsiniz. (NOT: Nerede oy kullanılacağınızın bilgileri sisteme henüz yüklenmemiş olup. Sadece seçmen olup olmadığınızı sorgulanabilirsiniz )
25.11.2013
Giresun Valisi Hasan Karahan, vatandaşları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Cumartesi günü gerçekleştireceği Giresun ziyaret programına davet ederken, "30 yıl sonra ilimize teşrif edecek Sayın Cumhurbaşkanımızı kalabalık bir toplulukla, coşkulu bir şekilde karşılamak üzere tüm Giresunlular'ı 23 Kasım 2013 Cumartesi günü saat Atatürk Meydanı'na bekliyoruz" dedi.
23.11.2013
Bilindiği gibi Ülkemiz Dünya Fındık üretiminin %75 ini karşılamaktadır. Ülkemiz Sadece AB Ülkelerine değil Dünyanın birçok ülkesine Fındık İhracatı gerçekleştirmektedir. Sonra dünyanın enkalite Fındığı Giresun kalite yağlı tombul fındığıdır. Bu kalitede fındık üretimi yapamayan İspanya Çeşitli bahaneler uydurarak Türk Fındığına çamur at izi kalsın misali. Türk fındığında alfatoksin maddesi yüksekmiş gibi. Zaten böyle birşey olsa alıcı firmalar bu tepkiyi gösterirlerdi . İhraç edilen fındık analiz yapıldıktansonra gönderilmektedir.
19.11.2013
Köyümüzün Pazar mevkiinde ki Camimiz Hacı Bayram Camii 'ne vatandaşların destek ve yardımları ile inşasına başlanan Minare tamamlanarak hizmete açılmıştır. Maddi ve manevi desteklerinden dolayı herkese teşekürlerimizi sunarız. hayırlı ve uğurlu olsun.
11.11.2013
Giresun Üniversitesi eski Rektör Vekili ve köyümüzün evladı Sn. Prof. Dr. Yılmaz Can ,AK Parti'den Giresun Belediye Başkanlığı'na başvurusunu yaptıktan sonra basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığını açıkladı. Kardeşimize başarılar diliyoruz.
04.11.2013
Halkalı ve Arnavut Köy Derneği Yünetim kurulunda önceden almış olduğu bir karar ile Dernek lokalinde kahvaltıda bir araya gelerek stişare ve sohbet gerçekleştirmiştir.
04.11.2013
Bu görüntüler 2013 Kurban Bayramı sonrası çekilen görüntülerdir. memleketimiz her mevsim olduğu gibi Sonbahar da da tüm güzelliği ile karşımızda. Bu güzellikleri Mevla sağlık sıhhat içerisinde doya doya yaşamayı nasip eylesin.
26.10.2013
Halkalı ve Arnavut Köy Yardımlaşma ve dayanışma derneğinde Olağan kongre yapıldı. Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamaması sebebi ile 29.09.2013 pazar gününe ertelenen Kongre sonucu çoğunluk sağlanmıştır. Sn. Başkan Abdullah Akgün ve Yönetim kurulunun Kendi istekleri doğrultusunda Yönetimden ayrılmış ve tek listei ile seçime gidilmiştir.
29.09.2013
Sevgili Dostlarımız, Sevgili Giresunlular, Sevgili Eğitim Gönüllüleri, Kıtalararası Giresunlular Eğitim Derneği, Almanya‘da 23. gecesini kutlamanın coşkusunu yaşamaktadır. 1990 yılında birkaç Giresunlunun biraraya gelmesi ile kurulduk. Amacımız yurt dışındaki Giresunluları bir araya getirerek tanışma ve dayanışmalarını sağlamaktı. Bunun için Almanya, Japonya ve Amerika‘da geceler düzenledik. Elde ettiğimiz geliri, dayanışma amacımıza uygun olarak ihtiyacı olan Giresunlu üniversite öğrencilerine burs olarak vermeye başladık. H.İBRAHİM ŞENTÜRK
20.09.2013
Bu yıl erken olan fındık geçen yılın toplama başlangıcında harmana inmiş durumda. Havalar elverişli gider ise Ağustos ayı sonuna fındık hasadı harmandan kalkmış bile olabilir. Bu durum acaba bundan sonra fındık hasadı böyle erken mi olacak sorusunu akla getiriyor.
18.08.2013
Arnavut Köy yolunda daha önce yapılan asfalt çalışması sonrasında Fındıklık mevkiinde yarım kalmıştı. Fındıklık mevkiinden itibaren Sn. Emin Alçelik in evinin bulunceğiduğu yere kadar sıcak asfalt yapıldı. Yetkililerin açıklaması bir süre sonra bir miktar asfaltın daha döküleçeği bildirilmiştir.
18.08.2013
Halkalı Köyünden Merhum Ali Alçelik 'İn oğlu Mehmet Ali Alçelik in kardeşi Engin Alçelik geçirdiği kalp krizi sonucu İstanbul da hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 11.07.2013 Perşembe günü sabiha gökçen Havaalanından Trabzon a ve oradan Giresun Keşap Halkalı köyüne gidecektir. Cenaze 12.07.2013 Cuma günü Halkalı köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH 'tan rahmet diliyoruz.
11.07.2013
... 20 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret259583
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33925.3606
Euro6.08656.1109
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 7°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ


 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK