sayfa içeriği

ANASAYFA

Giresun Üniversitesi eski Rektör Vekili ve köyümüzün evladı Sn. Prof. Dr. Yılmaz Can ,AK Parti'den Giresun Belediye Başkanlığı'na başvurusunu yaptıktan sonra basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığını açıkladı. Kardeşimize başarılar diliyoruz.
04.11.2013
Halkalı ve Arnavut Köy Derneği Yünetim kurulunda önceden almış olduğu bir karar ile Dernek lokalinde kahvaltıda bir araya gelerek stişare ve sohbet gerçekleştirmiştir.
04.11.2013
Bu görüntüler 2013 Kurban Bayramı sonrası çekilen görüntülerdir. memleketimiz her mevsim olduğu gibi Sonbahar da da tüm güzelliği ile karşımızda. Bu güzellikleri Mevla sağlık sıhhat içerisinde doya doya yaşamayı nasip eylesin.
26.10.2013
Halkalı ve Arnavut Köy Yardımlaşma ve dayanışma derneğinde Olağan kongre yapıldı. Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamaması sebebi ile 29.09.2013 pazar gününe ertelenen Kongre sonucu çoğunluk sağlanmıştır. Sn. Başkan Abdullah Akgün ve Yönetim kurulunun Kendi istekleri doğrultusunda Yönetimden ayrılmış ve tek listei ile seçime gidilmiştir.
29.09.2013
Sevgili Dostlarımız, Sevgili Giresunlular, Sevgili Eğitim Gönüllüleri, Kıtalararası Giresunlular Eğitim Derneği, Almanya‘da 23. gecesini kutlamanın coşkusunu yaşamaktadır. 1990 yılında birkaç Giresunlunun biraraya gelmesi ile kurulduk. Amacımız yurt dışındaki Giresunluları bir araya getirerek tanışma ve dayanışmalarını sağlamaktı. Bunun için Almanya, Japonya ve Amerika‘da geceler düzenledik. Elde ettiğimiz geliri, dayanışma amacımıza uygun olarak ihtiyacı olan Giresunlu üniversite öğrencilerine burs olarak vermeye başladık. H.İBRAHİM ŞENTÜRK
20.09.2013
Bu yıl erken olan fındık geçen yılın toplama başlangıcında harmana inmiş durumda. Havalar elverişli gider ise Ağustos ayı sonuna fındık hasadı harmandan kalkmış bile olabilir. Bu durum acaba bundan sonra fındık hasadı böyle erken mi olacak sorusunu akla getiriyor.
18.08.2013
Arnavut Köy yolunda daha önce yapılan asfalt çalışması sonrasında Fındıklık mevkiinde yarım kalmıştı. Fındıklık mevkiinden itibaren Sn. Emin Alçelik in evinin bulunceğiduğu yere kadar sıcak asfalt yapıldı. Yetkililerin açıklaması bir süre sonra bir miktar asfaltın daha döküleçeği bildirilmiştir.
18.08.2013
Halkalı Köyünden Merhum Ali Alçelik 'İn oğlu Mehmet Ali Alçelik in kardeşi Engin Alçelik geçirdiği kalp krizi sonucu İstanbul da hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 11.07.2013 Perşembe günü sabiha gökçen Havaalanından Trabzon a ve oradan Giresun Keşap Halkalı köyüne gidecektir. Cenaze 12.07.2013 Cuma günü Halkalı köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH 'tan rahmet diliyoruz.
11.07.2013
İl Özel İdareye yapılan müracaatları sonucu, İl Genel Meclisinin Kasım 2012 dönemindeki toplantısında ele alınan Yol Ağı Planlamasına göre, Keşap ilçesindeki köylerde yol ağına alınan bağlantı ve mahalle içi yollar belli olmuştu . buna bağlı olarak köyümüzde Arnavut köyü Alaşalvaroğlu mahalle ile Ağcabel mezra bağlantısı (1,5 km.) --Arnavut mahallesi unucakuzu mahallesi arası (2 km.) Belirlenmişti
15.06.2013
Giresun ve Ordu valileri incelemede bulundular. İki ilin ortak hayali Ordu-Giresun Havaalanı’nda 2014’ün 3. çeyreğinde tarifeli seferlerin başlaması bekleniyor. Giresun ve Ordu valisi incelemelerde bulundu Havaalanı inşaatında bir taraftan deniz dolgusu devam ederken öte yandan pist asfalt çalışması hızlı bir şekilde sürüyor. 3 bin metre uzunluğundaki pist Aralık ayına kadar uçuşa hazır hale getirilecek
08.06.2013
Nihayet Müjde Arnavut köy ve Halkalının da içinde bulunduğu Keşap İlçesinde 13 köyün içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan, Geçit Güneyköy Grubu İçme Suyu projesi ve ihalesi tamamlanarak 1. Kısım inşaat çalışmalarına başlandı. Hayata geçirildiğinde 13 köy ve 4216 nüfusa hizmet vermesi planlanan içme suyu projesi ile söz konusu köylerin 30 yıllık içme ve kullanma suyu ihtiyacı karşılanmış olacak.
31.05.2013
Ben Muzaffer kolukısaoğlu Büyük Ağabeyim Halil Kolukısaoğlu'nun Büyük oğlu Vahit 'in 17 Yaşındaki Biricik Kızımız Şule nin aniden aramızdan ayrılması bizleri derinden üzdü 26.12.2012 Çarşamba günü Hakkın Rahmetine Kavuşmuş27.12.2012 Perşembe günü Arnavut Köyün de ebedi İstirhatkahına uğurlanmıştır. Buradan Acılarımızı paylaşan bütün gönül dostlarına Taziyede bulunan , bizzat iştirak eden herkesden Allah Razı olsun.
31.12.2012
... 20 ...                                        
                          

                                                               

                                                                         Başa Dön

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret254168
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 15° 8°
NEDEN BU SİTE

 Muzaffer Kolukısaoğlu

 Saygıdeğer Dostlarım Büyüklerim ,Kardeşlerim. Burada sizlerle birşeyleri paylaşmak,
Sizlere yakın olmak.Sizlerden
gelecek haber ve duyuruları
biryerlere ulaştırmak, Gurbet de
olup da memleketine özlem
duyanlara birşeyler iletebilmek ,Birbirimize asla uzak olmadığımızı hissettirebilmek , Kısacası birşeyler paylaşmak, tanışmak, UNUTMAMAK ADINA  Buradayız.
Burada demokratik bir ortamda,
Ahlaki kurallar ihlal edilmeden Hiç kimsenin kişilik haklarına 
saldırmadan 
herkes görüşlerini yazabilir, paylaşabilir.

 ÇÜNKÜ BİLMELİYİZ
UNUTURSAK UNUTULURUZ 
HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR 
ESEN KALINIZ
 GİRESUN
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YARDIMLARINIZI
BEKLİYOR  

 

RESİMLER KÖŞESİ

 
 
TÜRKİYE E- DEVLET

             E-DEVLET

 

 

 

REKLAM
AKGÜN ÇİÇEKÇİLİK